real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Şubat 2014

BAŞKAN GENÇ’İ TEBRİK ETTİ

canik haber (17)Canik ilçesini ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı A. Çağatay Kılıç, Canik Belediyesi tarafından yapılan Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü’nü gezdi. Başkan Genç’i öven ve tebrik eden Kılıç, “İşte AK Belediyecilik bu” dedi.

AK Parti Canik İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirmek üzere Canik ilçesine gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Canik Belediyesi tarafından yapılan eğitim ve kültür merkezlerini gezdi. Beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile birlikte Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü’nü ziyaret eden Kılıç, tesisleri çok beğendi.

BAŞKAN GENÇ’İ TEBRİK ETTİ

Burada öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Bakan Kılıç, kampüs içerisinde bulunan 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi’nde kurs gören bayanlarla biraraya geldi, onlarla sohbet etti. Daha Sonra Kariyer Gelişim Merkezi’ni gezen ve öğrencilerle şakalaşan Kılıç, Canik Akıl Küpü Etüt Merkezi, Gençlik Merkezi, İkinci Bahar Yaşam Merkezi, anaokulları ve kreşte incelemelerde bulundu. Türkiye’de 2. olan kampüsü çok beğenen Bakan Çağatay Kılıç, böyle bir tesisi şehre kazandırdığı ve gençlerin hizmetine sunduğu için Başkan Osman Genç’i tebrik etti.

‘GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ’

AK Belediyeciliğin en güzel örneklerinin sergilendiği Canik’te gençlere ve kadınlara verdiği önemden dolayı Başkan Osman Genç’i öven Bakan Kılıç, “Kadınlarımız ailelerimizin temel taşı, geleceğimiz olan gençlerimizi yetiştiren annelerimiz. Gençlerimiz ise bizim geleceğimiz. Böyle bir kampüs her yere nasip olmaz. Gördüm ki gençlerimiz burada kendilerine sunulan bu imkanlarla geleceğe hazırlanıyor. Başkanımızı böyle bir kampüsü kazandırdığı için kutluyorum. İşte AK Parti Belediyeciliği bu. Belediyelerimiz, hükümetimiz hep birlikte geleceğe yatırım yapıyoruz” dedi.

‘BİRLİKTE GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ’

Bakan Kılıç’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç de, “Sayın Bakanımız gençlerimizin abisi. Bizler de geleceğimiz olarak gördüğümüz çocuk ve gençlerimizi çok önemsiyoruz. İnşallah Sayın Bakanımızla birlikte gençlerimizle ilgili güzel çalışmalara imza atacağız. Bizler de gençlerimizin abisinin Samsunlu bir Bakanımız olmasından gurur duyuyoruz. İnanıyorum ki Bakanımız şehrimiz ve gençlerimiz için çok güzel işlere imza atacaktır” diye konuştu.

Ziyaret sonunda Bakan Kılıç ve Başkan Genç, çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.