real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Temmuz 2013

BAŞKAN GENÇ’E TEŞEKKÜR

sdsŞehit aileleri şehitlerimizin emaneti

Şehit aileleri ve gazileri ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Sizler bizlere şehitlerimizin birer emanetisiniz. Sizlere kapımız her zaman açık” dedi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şube Başkanı Saadet Var ve dernek üyelerini misafir etti. Başkan Genç, dernek yönetimi önce yeni hizmet binasındaki makamında ağırladı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Genç, derneğin çalışmaları hakkında Var’dan bilgi aldı. Başkan Genç, ziyaretin anısına Saadet Var’a Osmanlı kaftanı hediye etti.

BAŞKAN GENÇ’E TEŞEKKÜR

Başkan Genç, akşam ise Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği yönetimine Meşe Kültür Tesisleri’nde iftar yemeği verdi.AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu ve Başkan Genç’in eşi Nimet Genç’in de katıldığı iftar yemeğinde konuşan Dernek Basın Sözçüsü Köksal Öner, “Canik ilçesini yaşanır bir hale getiren, şehit aileleri ve gazileri manevi değeri olan Ramazan ayında iftar yemeğinde ağırlayan Belediye Başkanımız Sayın Osman Genç’e ülkemiz için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin geride bırakmış oldukları gözü yaşlı olan ailelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

KAPIMIZ SİZE HER ZAMAN AÇIK

Şehit aileleriyle biraraya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Genç de, “Şehitlerimize vefa borcunu ödemek için, ülkemizi, şehrimizi kalkındırmalı ve birlik, beraberlik içinde olmalıyız. Şehitlerimizin bize bıraktığı bu ülkeyi daha iyi bir noktaya taşınmak adına hep birlikte çalışacağız. Şehitlerine ve gazilerine sırtlarını dönenler, onlara yüz çevirenler vatanlarına, bayraklarına, mensubu oldukları milletlere sırtlarını dönmüş, yüz çevirmişlerdir. Sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz. Kapımız sizlere her zaman açık. Vatanı, millet uğruna, ülkenin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını seve seve veren bütün aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum” diye konuştu.

Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şube Başkanı Saadet Var, iftar yemeğinin sonunda Başkan Osman Genç’e derneğin flamasını hediye etti.Başkan Genç ise Başkan Saadet Var’a Osmanlı kaftanı hediye etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.