real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
02 Mart 2013

Başkan Genç İddialı konuştu

canik_haber (1)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Karadeniz’in en başarılı belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz onlarca projenin altına en güzel tesiri bıracak olanlar kültür ve eğitime yaptığımız yatırımlardır” dedi.

Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Aile Konulu Eğitici Eğitim Semineri” sona erdi. Toplam 5 gün süren ve Dr. Semin Güler tarafından verilen eğitim semineri sonunda Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine Canik Belediye Başkanı Osman Genç ile eşi Aile Okulu Gönüllü Başkanı Nimet Genç de katıldı. Başkan Genç, “Karadeniz’in en başarılı belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz onlarca projenin altına en güzel tesiri bıracak olanlar kültür ve eğitime yaptığımız yatırımlardır” dedi.

YOĞUN MESAİ

Aile Okulu Gönüllü Başkanı Nimet Genç’in koordinasyonunda gerçekleştirilen seminerin sertifika töreninde konuşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Bir şehre güzel ve modern binaların yapılmasından daha önemli şeyler vardır. Asıl önemli olan o binalara ruh verebilmek, onları kültürle ve sanatla buluşturabilmek. Bizler bu yönde yoğun mesai harcıyoruz. Canik’i kültür ve eğitim merkezi yapma konusunda son derece kararlıyız” diye konuştu.

GÜVENLİ GELECEK İÇİN

Kültürel dönüşüme toplumun mihenk taşı olan aile ile başladıklarını ifade eden Başkan Genç, “Çünkü aileleri eğitmek geleceğimiz olan yavrularımızın sağlıklı büyümelerini ve geleceğe güvenle bakmalarını sağlayacak. Aile projemiz Sayın Başbakanımız tarafından ödüllendirildi. Eşim Nimet hanımın öncülüğünde aile eğitimini Samsun’un diğer ilçelerine yaymayı düşünüyoruz. Böylece toplumun topyekün gelişmesini sağlayacağız” şeklinde konuştu.

BAYAN GENÇ’TEN DAVET

Toplum içinde ailenin, aile içinde de kadının yerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Canik Belediyesi Aile Okulu Gönüllü Başkanı Nimet Genç de, şunları söyledi: “Kadın demek anne demek, anne ise yavrularımızı yetiştiren demek. Aile içerisinde kadınlarımız ne kadar bilinçli ve güçlü olursa toplumumuz da o derece güçlü olur. Biz bunun farkındayız, işte onun için Canik’te birinci öncelik daima kadınlar ve aile olmuştur. Bir kez daha kadınlarımızı hem Aile Okulu’na katılmaya hem de Canik belediyesi tarafından kadınlarımıza yönelik yapılan merkezlerden yararlanmaya davet ediyorum.”

Konuşmaların ardından Başkan Osman Genç ve eşi Aile Okulu Gönüllü Başkanı Nimet Genç kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.