real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Ağustos 2013

Başkan Demirtaş’ın Bayram Mesajı

hgyghjBAYRAMLAR İNSANLIĞI KAYNAŞTIRIYOR

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan Bayramı’nın milletimize ve tüm insanlığa güzellikler getirmesini temennisinde bulundu.

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Başkan Necattin Demirtaş,  Tüm hemşerilerinin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Ramazan ayının insanları birbirlerine daha çok yakınlaştırdığını söyleyen Demirtaş, ” Ramazan ayı  dargınlıkların, kırgınlıkların giderilerek kardeşlik ve barış duygularını artırdığını ifade etti.

” Bayramlar, insanlarımız arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştığı özel günlerdir.” diyen Başkan Demirtaş, “ Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa ulaştığı bir Ramazan ayının daha geride bırakarak bayram sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Dostluğun, kardeşliğin pekiştiği, dargınların barıştığı Ramazan Bayramını tüm içtenliğimle kutluyor, bayramın halkımıza, milletimize ve bütün dünyaya huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.”  dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.