real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Şubat 2014

-BAŞKAN DEMİRTAŞ ÇATKAYA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPT

IMG_5162 İlçeye bağlı köy ziyaret maratonunu soluksuz sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yukarı Avdan,Tepecik,Çatkaya köy sakinleri ile bir araya geldi. Dur durak bilmeden devam eden ziyaretlerde en ilgi çekici olanı ise Çatkaya (Kadamut) köyü oldu. Çatakaya  köyü sakinleri Başkanı Demirtaş’ı hava fişek,meşale şov  yanı sıra davulla zurnayla karşıladı. Köy muhtarı ve köylüler Başkan Demirtaş’a büyük sevgi gösterisinde bulundu.

-İÇİMZDEKİ HİZMET ETME AŞKI 5 KAT DAHA ARTTI

İlçedeki yapılan hizmetleri anlatma için düzenlenen hizmet gezilerine devam eden İlkadım Belediye Başaknı Necattin Demirtaş’ı Çatakaya köyü sakinleri coşkulu karşılama töreni ile karşıladı.Köy meydanına davul,zurna ve meşale şovları ile giren Başkan Demirtaş’ı yürekleri fet etti. Soğuk hava rağmen köy meydanına sığmayan köy sakinlerine ilgi ve destekten teşekkür eden Başkan Demirtaş, Bugün burası bir bayram yeri gibi. Kadamut olarak bildiğimiz Çatkaya köyümüz bizleri böyle coşkulu karşıladıktan sonra içimizdeki hizmet aşkı 5 kat daha arttı. İlçemize bağlı köylerin öncelikle sorunlarınızı ve taleplerinizi biliyoruz. İhtiyaçlarınızı önem derecesine göre acil olanlardan başlayarak, sırasıyla süratle çözüme kavuşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” dedi.

 

-VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTTUK

 

Dürüst bir hizmet anlayışı ile 5 yıl daha halkımızdan yetki istiyoruz’ diyen Başkan Demirtaş, yapılan hizmetler ve yeni dönem için hazırladıkları projeler konusunda da köyü sakinlerine bilgiler verdi. Yerel seçimlerin en önemli gayesinin hizmet etmek olduğunu vurgulayan Başkan Demirtaş,Görev talip olanlar plan ve program yaparak bunları hizmete dönüştürür.2009 yılında gerçekleşen yerel seçimlerde önce ortaya koyduğumuz Halk Ekmek,Hilal Kart’ın yanı sıra Askıda Ekmek,Trafik Eğitim Pisti,Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak,Yer Altı Konteyner gibi bir çok projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Bu nedenle kazandığımız tecrübeyle tekrar göreve talip olduk.Bu 5 yıllık zaman zarfında hizmet yaptık tecrübe sahibi olduk” dedi.

 

-YAPTIĞIMIZ HİZMETLER ÖVÜNÇ MADALYAMIZDIR

 

Hizmet etmek için bu yola çıktığını belirten Demirtaş, “Yaptığımız hizmetler bizim göğsümüze taktığımız hizmet övünç madalyasıdır. Bu güne kadar İlkadım ilçemize verdiğimiz hizmetleri köylerimize yayacağız ve sizlerin hizmetinde olacağız” dedi. Siyaseti asla hizmetin önüne geçirmediklerini aktaran Başkan Demirtaş, “Biz sizin karşınıza siyaset yapmaya değil, sizlerle istişare toplantısı yapmaya geldik. Hiçbir zaman siyaseti hizmetin önüne geçirmedik ve bundan sonrada geçirmeyiz “dedi.

 

Köy meydanında eşi Lütfiye Demirta ve köy sakinleri ile birlikte davul,zurna eşliğinde oynayan Başkan Demirtaş yoğun kalabalık ile birlikte Çatakaya köyüne İlkadım Belediyesi’nin ve köy halkının destekleri ile yapılan çeşmeyi yerinde inceleyerek çeşmede su içtiler.

 

 

 

 

 

 

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.