real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Nisan 2013

Basın yollarını ayırmıştı…

5555ÇIKAN HABERLER ARALARINI BOZMUŞTU

Eski Canik Kültür Müdürü olan ve şu anda İlkadım Belediye Başkan Danışmanlığını yürüten Şerif Mırık ile Canik belediye Başkanı Osman Genç Kızılay’ın açılışında buluşması aralarındaki buzların eridiğini gösterdi.

EKİP GAZETESİNDE KÖŞE YAZIYORDU

Türk Kızılayı Canik Şubesinin açılışı iki küskün ismi de bir araya getirdi. Canik Belediyesinde bir dönem Kültür Müdürlüğü görevini sürdüren Şerif Mırık ile Canik belediye Başkanı Osman Genç’in aralarındaki buzların eridiğini gösteren resim belediyenin basın biriminden servis edildi. Canik Belediyesinde Kültür Müdürlüğü görevindeyken, aynı zaman da Ekip Gazetesinde köşe yazarlığı yapan Şerif Mırık ile Osman Genç’in arası gazetenin yayın politikasından ötürü açılmıştı.


DEMEK Kİ BUZLAR ERİMİŞ

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Temiz’in sahibi olduğu Ekip Gazetesinde Canik Belediyesi aleyhinde yapılan haberlerin ardından Ekip Gazetesi köşe yazarı Kültür Müdürü şerif Mırık görevini bırakarak, bir süre pasif görev de kaldıktan sonra İlkadım Belediye Başkanı Necaattin Demirtaş’ın Basın danışmanlığı görevini üstlenmişti. Önceki gün basın biriminden geçilen haber de iki eski meslekdaşın açılışta buluşması aralarındaki buzların da eridiğini kanıtlar nitelikteydi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.