real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Haziran 2013

Basın mensuplarına tanıttı…

basıncanik1Canik Belediye Başkanı Osman Genç, basın mensuplarıyla bir araya gelerek belediyenin yeni hizmet binasını tanıttı. Belediye binası önündeki yıldızın altında basın mensuplarıyla kahvaltı yapan Genç, daha sonrasında bir konuşma gerçekleştirdi.

Canik Belediyesi olarak bölgede halka en yakın olma iddiasını sürdüren bir belediye olduklarını söyleyen Osman Genç, “Canik, 100bine yaklaşan nüfusu ile Samsun ve Karadeniz’in en önemli ilçelerinden birisi ve hızla inanılmaz bir değişim ve gelişim yaşıyor. Biz 9 yıl önce göreve başladığımızda 3K yani Kurumsal, Kentsel ve Kültürel Dönüşüm, bunun yanında yine Ê dediğimiz Eşit, Ekonomik ve Ekolojik Yönetim anlayışıyla yola çıktık.” ifadelerini kullandı.

7/24 HİZMET

Akıllı belediyeciliği kullanarak vatandaşlara kesintisiz hizmet vermeyi amaçladıklarını belirten Genç, “19.yüzyıl imparatorlukların, 20. yüzyıl ulus devletlerin, içinde bulunduğumuz 21. yüzyıl ise şehirlerin yüzyılıdır. Bu yüzyılda bilgiyi yönetemeyenler kaybolmaya mahkûmdur. Biz çağa uyduruyoruz ve artık bilgiyi yönetiyoruz ve bu yüzden bölgemizde akıllı belediyeciliği hayata geçiriyoruz. Akıllı belediyecilik, teknolojiyi her katmanda ve eşit şekilde vatandaşımızın hizmetine sunmak, vatandaşımızın da teknolojiyi kullanarak sunduğumuz bilgi ve hizmetlere kesintisiz erişimini sağlamayı amaçlıyoruz.” diye ifade etti.

SMS VE E-POSTA İLE HİZMET TAKİBİ

Vatandaşların artık elektronik ortamdan hizmetlerini takip edeceklerini söyleyen Genç, “Artık elde evrak kat kat dolaşma devri bitiyor. Vatandaşlarımız evinden başvuru, şikâyet ve taleplerini iletebilecek. İlçe halkımız, bütün hizmetlerimize internetin olduğu her yerden başvuru yapabilecekler. Ayrıca SMS ve e-posta ile vatandaşımıza başvurduğu hizmetlerin süreç adımlarında işinin durumu ile ilgili otomatik bilgilendirme yapabileceğiz.” diye konuştu.

Osman Genç konuşmasının sonrasında basın mensuplarıyla beraber meydanıyla birlikte toplam 18 milyon TL değerindeki yeni hizmet binasının tüm katlarını tek tek gezdi. Genç daha sonra temsili bir vatandaş gibi belediyeye örnek bir sorun iletirken işlemin başlamasıyla ilgili telefonuna bilgilendirme mesajı gelip gelmeyeceğini kontrol etti. Başkan Genç ve beraberindeki basın mensupları, tüm binayı gezdikten sonra yeni binanın modern meclis toplantı salonunda çay içerek sohbet ettiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.