real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mart 2014

Başbakanımıza hediyemiz var Biz önce Canikliyiz

canik haber (2) (3)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gaziosmanpaşa’da coşkuyla karşılandı. “Biz önce Canikli’yiz” diyen Genç, “30 Mart’ta Başbakanımıza hediyemiz yüzde 72’inin üstü olacak” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Samsun eski Milletvekili Fatih Öztürk, AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Gaziosmanpaşa Mahallesi Muhtarı Osman Yüksel’in de eşlik ettiği buluşmada mahalle halkı Başkan Genç’e yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşların büyük desteğini gördüklerini belirten Genç, kıracakları rekor oy oranını Başbakan Erdoğan’a hediye edeceklerini söyledi.

GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR

Yaşanan 17 Aralık operasyonuna dikkat çeken AK Parti Canik İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, 17 Aralık operasyonu sanıklarının serbest bırakıldığına dikkat çekerek, “Adalet er geç tecelli ediyor. Halk Bank Genel Müdürü’nün evinden çıkan 4,5 milyon doların ne olduğu ortaya çıktı. O 4,5 milyon Bosna Hersek’teki bir üniversitenin kurulması için gidecekti. Ancak bunlar sanki ortada bir rüşvet varmış gibi lanse ediyorlar. Biz oradaki kardeşlerimize hizmet etmenin derdindeyken, onlar oyun peşinde” dedi.

UZUN ADAM HİZMETE DEVAM EDECEK

Konuşmasında Türkiye gündemine değinen Başkan Genç de, “Birileri Uzun Adam ölsün diye dua etse de, bu ülkenin garip gurabası O’na dua ediyor. Uzun Adam’ın ömrü uzun olacak, bu millete uzun yıllar hizmet edecek. Ben halkımızın bize verdiği bu desteği gördükçe inanıyorum ki, inşallah 30 Mart’ta Uzun Adam’a, Başbakanımıza hediyemiz yüzde 72’inin üstü olacak. Çünkü biz bunu daha önce yüzde 71 ile Canik’te başarmıştık. Bu sefer yeni bir rekor kıracağız inşallah. Canik’te çıtayı yükselttik.” diye konuştu.

ETNİK MİLLİYETÇİLİĞE KARŞIYIZ

Canik’in herkesin gıpta ile baktığı bir ilçe haline geldiğine işaret eden Genç, “Canik’te yok yok. modern yaşam alanlarından alışveriş merkezlerine, eğitimden kültüre, sağlığa kadar her alanda tesisler ve merkezlerimiz var. Herkes Canik’e geliyor artık. Canik bu şehrin değil, Karadeniz’in, Türkiye’nin kalbidir. İlçemizde birileri etnik milliyetçilik yapıyor. ‘Yokşuralıyım bana oy ver, yok buralıyım bana oy ver’ diye. Biz her şeyden önce Canikli’yiz, sonra Samsunluyuz, sonra Türkiyeliyiz. Hepimiz biriz. Peygamberimiz Acem’in Arap’a, Arap’ın aceme üstünlüğü yoktur demiştir. Buna rağmen milliyetçilik yapıyorlar. Halkımız bunlara gereken dersi verecektir” şeklinde konuştu.

ÖZTÜRK’TEN GENÇ’E ÖVGÜ

Başkan Osman Genç’i öven Eski AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ise, şunları söyledi: “Gurur duyduğumuz bir Belediye Başkanımız var. Canik’i inanılmaz bir yer haline getiren bir Başkan. Başkanımız Osman Genç’i başka yerlerde ve diğer adaylarımıza örnek gösteriyoruz. Bir şehrin nereden nereye geldiğini en iyi onunla anlatıyoruz. Canik halkı olarak sizler böyle bir Belediye Başkanına sahip olmanız nedeniyle çok şanslısınız.”

Kahvaltının ardından Gaziosmanpaşa Mahallesi’ne yaptığı katkılardan dolayı Başkan Genç’e plaket veridi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.