real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Haziran 2013

Başbakan yanlış mı bilgilendiriliyor?

başbakan1Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsunspor ile ilgili açıklamaları sonrası kamuoyunda ‘Başbakan Yanlış mı Bilgilendiriliyor’ soruları sorulmaya başlandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde ‘Samsun gibi bir ilimize PTT ligi yakışmıyor. Hemen 1. lige çıkmazı lazım. Onun için Samsun, Samsunspor’a sahip çıksın” ifadelerini kullanmıştı.
Üye listeleri açıklanmadan yasaları hiçe sayarak kongreye giden, kongre salonuna bazı izleyicileri bile almayarak demokrasi dışı bir tutum sergileyen Samsunspor yönetiminin perşembe günü düşük bir katılımla kongre yapması gibi kamuoyunda büyük tepki oluşturan uygulamalarından Başbakan Erdoğan’a bilgi verilmediği iddia edildi.

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy’u da makamında ziyaret eden Başbakan Erdoğan’a yoğun ülke gündemi ve özellikle gezi olaylarından dolayı Samsun mitingi öncesi detaylı bir bilgilendirme yapılmadığı öğrenilirken, Samsunspor’un yaşadığı sürecin özellikle gündeme alınmadığı iddia edildi.

BAŞBAKAN’A ÖZEL MEKTUP

İçerisinde Samsunspor’da yaşanan yolsuzluk ve usulsüzlükleri anlatan Denetim Komisyon raporları ve kongre de yaşanan görüntülerinde da yer aldığı bilgilerin Taraftar gruplarınca Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ulaştırılacağı bildirildi.
Gezi olaylarında da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanlış bilgilendirildiği konusu ulusal basının gündemine gelmişti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.