real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Ocak 2014

Başarıyı Tatlı İle Kutladılar…

IMG_7590İlkadım Belediyespor Kulüp yönetimi,Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliğinde mücadele eden  Basketbolculara galibiyet sonrası tatlı moral sürprizi yaptı.

Yaşar Doğu Spor Salonu’nda Yıldız Erkekler Basketbol İl Birinciliği mücadele eden  İlkadım Belediyespor Erkek Basketbol takımı  Samsun Basketbol Akademi Spor Kulübü 60-36 yenmesinin ardından kulüp yönetimi takıma  İlkadım Belediyesi Mete Adanır Spor Komleksi’nde yapılan antrenmanlar sonrası baklavalı moral sürprizi yaptı. Kulüp Başkanı Sezai Onaran,Basketbol Şube Sorumlu Savaş Akyol,Antrenör Tuğba Yılmaz, Cem Beşiroğlu birlikte basketbolcuların antrenmanlarını seyreden  yönetim başarıyı tatlı ile ödüllendirdi.

SPORUN HER DALINDA İLKADIM’I GURURLA TEMSİL EDİYORUZ

Kulüp Başkanı Sezai Onaran, Demirtaş Basketboldan futbola her sporun her dalında İlkadımı ve Samsun’u başarı ile temsil etmesinin son derece önemli olduğunu belirterek, ” Belediye olarak sporculara her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Sporcularımızın üstün başarısı bizleri mutlu ediyor. Üstün başarılarından dolayı sporcularımızı canı gönülden kutluyorum. “ ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.