real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mart 2014

BARUTHANE’ye YATIRIM YAĞDI

indir (2)Baruthaneye yatırım yağdıran Muhtar

Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk ortaya koyduğu performansla adeta mahallesine yatırım yağdırdı. Eğitim kampüsü başta olmak üzere devlet ve özel yatırımlarının mahalleye gelmesinde büyük pay sahibi olan Muhtar Öztürk muhtarlığı evrak imzalamak olarak görenlere de adeta Muhtarlık dersi verdi.

BARUTHANE’ye YATIRIM YAĞDI

Samsun Merkez Mahalle Muhtarları Dernek Başkanlığı görevini de yürüten Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk mahallesinde yapılan özel müteşebbis ve devlet yatırımlarında aktif ve üretken bir performans sergileyerek mahallesine adeta yatırım yağdırdı. Mahalle Muhtarlığını İlmuhaber vermek ve evrak imzalamak olarak gören klasik zihniyete karşılık Yıldırım’ın bürokrasi ve iş dünyasının önde gelenleri ile kurduğu sağlam ilişkilerinde faktörüyle mahallesinde adeta değişimin öncüsü olması muhtarlığın nasıl yapılması konusunda da örnek bir model oldu.

İLKADIM EĞİTİM KAMPÜSÜ

ilk, orta ve lise eğitim-öğretim kurumları ile birlikte, kültür ve sportif konularda öğrencilerin yararlanacağı eğitim binalarının da yer aldığı; halk kütüphanesi, anaokulu ve sağlık ocağının içinde olacağı bir kampüs modelinin uygulanacağı İlkadım Eğitim Kampüsü’nün 24 derslikli ilköğretim okulunun eğitim hayatına başlamasında Kalkanca, Karasamsun Mahalle Muhtarları ile birlikte özverili bir çalışma gösteren Öztürk vatandaşların arazilerini eğitim kampüsüne bağışlamalarında önemli görevler üstlenmişti.

MAHALLE ŞANTİYEYE DÖNDÜ

Baruthane Mahallesinde bitirilen ve yapımı devam eden bir çok proje ile mahalle adeta şantiyeye dönerken, gelen bu yatırımlarla birlikte bölge adeta cazibe merkezi haline dönüşerek inşaat sektörünün de gözde yerlerinden oldu. Muhtar Öztürk’ün döneminde Mahalleye Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Amisos Tepesi Restorasyonu, Yeşilyurt Demir Çekme İlköğretim Okulu eğitim hayatına başlarken, aynı bölge de yeni bir okulun daha ihalesinin tamamlandığı ve önümüzdeki günler de inşaatına başlanacağı bildirildi. Vakıflar Bölge Müdürlüğüne ait arazi de toplu konut inşaası ve İlkadım Belediyesinin çalışmalarını sürdürdüğü Kır Kahvesi projeleri de halen sürmekte.

SAMSUN TILSIM DERGİSİ

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.