real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Ocak 2014

“Bana Bir Gül(ü) Ver”Projesi…

ayvacik-anaokulu-ndan-ornek-proje-5592900_400 - KopyaAyvacık Anaokulu’nun öğrencileri ile ilçedeki yaşlıları bir araya getirmeyi amaçlayan “Bana Bir Gül(ü) Ver” Projesi ile gönül köprüleri kuruluyor.

Ayvacık Anaokulu’nun veli ve öğrencilerinin koruyucu aile görevi edinmesini sağlamak, yanlış yaşayan yaşlılara gönül köprüsü oluşturmayı sağlamak amacıyla başlatılan “Bana Bir Gül(ü) Ver” isimli projesi uygulamaya konuldu. Bu kapsamda veli bilgilendirme seminerleri ve film gösterimleri ile başlayan projede ikinci adım olan yaşlıların ziyaret edilmesine başlanıldı.

Ayvacık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen 15 yaşlı aileyi anaokulu öğrencileri ve aileleri hediyeleri ile birlikte ziyaret etti. Bu ziyaretlere Ayvacık Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Ayvacık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Emine Torun Şengül, Ayvacık Anaokulu Müdürü Nurten Akkuş ile anaokulu öğretmenleri veli ve öğrencileri de katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde özellikle aileler çok duygulandıklarını dile getirerek bu projenin empati duygusunu yoğunlaştırdığını belirtti. Proje kapsamında ikinci dönemde okul içi faaliyetler ile geziler de düzenlenecek. Projenin kapanışı ise 18-34 Mart 2014 tarihleri arasında yapılacak olan bir dizi etkinlik ile gerçekleştirilecek. Projenin sonlanmasının ardından da yine koruyucu aileler tespit edilen yaşlı aileler ile iletişimde kalarak destek vermeye devam edecek. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.