real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Ağustos 2013

Bakanın İddiaya Yanıtı…

130409_ocelik.hmediumBakan Ömer Çelik: O Tiyatro Bakanlığımızdan Yardım Almadı

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın “Samsun’da sahnelenen bir oyunda kadın ve erkekler için farklı giriş saatleri düzenlendiği iddiasına” yanıt verdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan’ın “Samsun’da sahnelenen bir oyunda kadın ve erkekler için farklı giriş saatleri düzenlendiği iddiasına” yanıt verdi. Çelik, “Oyununun Bakanlığımızdan yardım alan tiyatrolarla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır” dedi.

“BİZİMLE İLGİSİ YOK”

Bakan Çelik, Tarhan’ın “Samsun’un bir ilçesinde sahnelenen bir oyunda kadın ve erkekler için farklı giriş saatleri düzenlendiği iddiasına” ilişkin soru önergesini yanıtladı. Çelik, tiyatro oyununun, idaresi Terme Belediyesi’ne ait kültür merkezinde sahnelendiğini belirterek, “Terme Gönül Dostları Derneği ve Terme Semerkand temsilciliğinin katkılarıyla 12 Şubat 2013 tarihinde Terme Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Keşke Yapmasaydım’ adlı tek perdelik komedi oyununun Bakanlığımızdan yardım alan tiyatrolarla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır” ifadelerini kullandı. – Ankara

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.