real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Aralık 2013

Bakan Yanına Almıştı…

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Aslan KaranfilAdı bir ara Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında da geçen Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil’in yetkilerinin elinden alındığı iddia edildi.
BAKAN YANINA ALMIŞTI 
Samsun İl Özel idaresi eski Genel Sekreteri Aslan Karanfil’e büyük bir oyun mu oynandı? Denge Gazetesi haber istihbarat servisine gelen bilgiler bu soruyu doğrulayacak türden. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri iken Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın talimatıyla Bakanlığın Müsteşar yardımcılığına atanan Karanfil’in bu hamleyle şehirden ve yerel siyasetten bilinçli olarak uzaklaştırıldığı ve aday olmasının önünün tıkandığı gelen bilgiler arasında.

BÜYÜKŞEHİR DE ADAY OLAMADI 
Adı bir dönem AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adaylığında da geçmesine rağmen Temayül toplantısında bile adı geçirtilmeyen Karanfil’in siyasette isminin anılır olmasından rahatsız olan bazı çevreler bunun önüne geçebilmek için Karanfil’in şehirden uzaklaşabilmesi adına bu adımları attılar. Şu anda Gençlik ve Spor Bakanlığında Müsteşar Yardımcısı olarak görev yapan Karanfil’in yetkilerinin elinden alındığı ve karar verme mekanizmasında önünün kesildiği iddia edildi.

Ferhat SOY

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.