real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Mayıs 2013

Feshane şenlikleri başlıyor…

mkücükMHP Genel Başkanı Dr.Devlet BAHÇELİ heyeti kabulünden önce SAMKON Genel Sekreteri Yıldıray Baş, ve SAMKON Yönetim kurulu üyeleri Hilmi Yeşil, Halit Katı, Ömer Keskin, Erdoğan Gezer, MHP Çekmeköy İlçe Başkanı Ethem Kurnaz, Başkent Samsun Çarşambalılar Dernek Başkanı Şenol Yiğit ilk başta MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, MHP Genel Başkan Yardımcıları Atilla Kaya, Celal Adan, Şevket Çetin’i makamında ziyaret etti.

MHP Genel Başkan Yardımcıları ve MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek tarafından sıcak bir şekilde karşılanan heyet görüşmenin genelini İstanbul’da yaşayan Samsun’lular ve Samsun’a yapılacak her türlü projeye destek üzerinde yaptı.

MHP Genel Başkan Yardımcıları SAMKON Yönetimine “ İstanbul’da yaşayan Samsun’luların Temsilcisi, Konfederasyonu olmak kolay değil, bundan dolayı siz ve ekibinizi canı gönülden tebrik ediyorum “ dedi.

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) ve Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfedrasyonu (SAMKON) Genel Sekreteri Yıldıray BAŞ“ MHP Genel Başkan Yardımcılarının iltifatlarından dolayı yönetimimiz adına çok teşekkür ediyorum dedi. SAMKON Genel Başkanlığına seçilen H.Kaya Aşcı’nın selamlarını getirdik. Huzurlarınıza geldik bizi çok samimi duygularla karşıladınız için ben ve arkadaşlarım adına sizlere minnetlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Daha sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya ve MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek ile birlikte heyet MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin makamına çıktılar. SAMKON heyetini kabul eden, Bahçeli yaptığı açıklamada “İstanbul’daki Samsunluların gücünü çok iyi biliyor ve yakından takip ediyoruz. Bundan dolayı da İstanbul İl Başkanımız Abdurrahman Başkan sizlerle ilgili çok olumlu bilgileri tarafımıza iletmektedir, bundan dolayı SAMKON’un Genel Başkanı H.Kaya Aşcı ve şahsınızda tüm Yöneticileri kutluyor, bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum” dedi.

SADEF ve SAMKON Genel Sekreteri Yıldıray Baş ise,’’ Sayın Bahçeli’ye çok kıymetli zamanlarınızı bizlere ayırdığınız için SAMKON adına, ben ve heyetimiz adına sizlere çok çok teşekkür ediyorum dedikten sonra 10-11-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul Eyüp Feshane’de yapılacak olan 6.Samsun Günlerine davet etti.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’de ise,’’Bir aksilik olmazsa şenliğin 2.günü olan 11 Mayıs Cumartesi Günü Samsunlu Vatandaşlarımızla bir arada bulunmayı çok arzu etmekteyim.’’dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.