real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Temmuz 2013

Bafraspor’da Levent Numanoğlu dönemi resmen başladı.

spor-toto-3-lig-4855453_400

Spor Toto 3.Lig 3.Gurup’ta mücadele edecek olan 1930 Bafraspor’da Levent Numanoğlu dönemi resmen başladı.1930 Bafraspor Kulübü ile anlaşan teknik direktör Levent Numanoğlu kulüp binasında düzenlenen törenle bir yıllık sözleşmeye imza attı.

Spor Toto 3. Lig 3. Gurup’ta mücadele edecek olan 1930 Bafraspor’da Levent Numanoğlu dönemi resmen başladı.

1930 Bafraspor Kulübü ile anlaşan teknik direktör Levent Numanoğlu kulüp binasında düzenlenen törenle bir yıllık sözleşmeye imza attı. İmza töreninde konuşan Başkan Hüseyin Çamaş profesyonel lig de kalıcı olmak olduğunu söyledi.

İmza törenine, 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İmza töreninde bir konuşma yapan 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş, “Kulübümüzün başarılarına bir yenisini eklemek ve yeni atılımlar yapmak için niyetimizi ortaya koyduk. Hocamızla bir yıllık sözleşme imzalıyoruz. Sözleşmenin imzalanmasından sonra hocamızdan takım hakkındaki düşüncelerini alacağız. Ona göre transfer çalışmalarına başlayacağız” dedi.

1930 Bafraspor’un yeni teknik direktörü Levent Numanoğlu ise, “Bana gösterdiğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederim. Bafraspor’u en kısa sürede layık olduğu yere getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bayrama kadar bir durum değerlendirmesi yapacağız ve bayram sonu 10 günlük bir kamp hedefliyoruz. Beni bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum. Elimizde ki genç arkadaşlara bakacağız yetenekli olanları takıma kazandırmaya çalışacağız. Bir taraftan da Spor Toto 3. Lig’de başarılı olmak için düşündüğümüz arkadaşları takıma katmak için çalışmalarımız sürecek.Transferlerimizi yapıp kısa süre de lige hazır bir takım oluşturacağız” şeklinde konuştu.

Teknik direktör Levent Numaoğlu’nun yanı sıra yardımcı antrenör Hayrullah Yılmaz ve kaleci antrenörü Çetin Ünal bir yıllık sözleşme imzaladı. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.