step mom and son porn videos

logo

reklam
29 Temmuz 2013

Bafra Stadı’nın Çim İhalesi Yapıldı

bafra-stadi-nin-cim-ihalesi-yapildi-4883247_400Bafra Stadı’nın Çim İhalesi Yapıldı

Spor Toto 3.Lig 3.Grup’ta mücadele edecek olan 1930 Bafraspor stadının zemin ihalesi yapıldı.600 bin liraya yapılan ihale sonucunda çalışmalar 13 Ağustos’ta başlayacak.
Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele edecek olan 1930 Bafraspor stadının zemin ihalesi yapıldı.

600 bin liraya yapılan ihale sonucunda çalışmalar 13 Ağustos’ta başlayacak. Gelecek günlerde de tribünlerin ve soyunma odalarının yeniden yapılması için ikinci bir ihale açılacağı öğrenildi. Bafra Şehir Stadı’nda başlayacak alan çim çalışmaları nedeniyle 1930 Bafraspor ilk yarı maçlarını Bafra’da oynayamayacak.

Yapılacak çalışma hakkında bilgi veren Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, “Ekme çim yapılacak. Hollanda’dan getirtilen özel bir malzeme. Bu nedenle çimin oturması için aralık-ocak ayının geçmesi gerekiyor. İyi bir zemine kavuşulması için Bafraspor ilk yarı maçlarını evinde oynayamayacak” dedi.

Belediye Başkanı Zihni Şahin ve 1930 Bafraspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çamaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt’un maçların oynanacağı stat konusunda kendilerine yardımcı olmasını istedi. Güven Özyurt ile yapılan görüşmede 1930 Bafraspor’un ilk yarı maçlarını hangi statta oynayabileceği yolunda görüş alışverişi yapıldığı öğrenildi. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.