real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Ocak 2014

BABA ÖLDÜ.EŞİ VE KIZI HASTANEDE..

Soba....Samsun Vezirköprü’de, sobadan sızan karbonmonoksitten zehirlenen Mustafa Galyoncuoğlu öldü, eşi ve kızı ise tedavi altına alındı.

Samsun’un Vezirköprü İlçesi’ndeki evlerinde sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 45 yaşındaki Mustafa Galyoncuoğlu öldü, eşi ve kızı ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.Samsun’un Vezirköprü ilçesi Tabakhane Mahallesi’nde oturan Mustafa Galyoncuoğlu, eşi 45 yaşındaki Satu Galyoncuoğlu ve kızı 12 yaşındaki Rabia Galyoncuoğlu, gece soba bulunan odada yattı. Diğer odada uyuyan oğulları 15 yaşındaki Kurtça Galyoncuoğlu sabah kalktığında annesi, babası ve kız kardeşinin hareketsiz yattığını görüp uyandıramayınca durumu hemen komşularına haber verdi. Komşular da polis ve sağlık ekiplerini aradı.

Olay yerine gelen ekipler, Mustafa Galyoncuoğlu’nun öldüğünü tespit ederken, Satu Galyoncuoğlu ve kızı Rabia Galyoncuoğlu ise hemen Vezirköprü Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Anne- kız burada yapılan ilk müdahalenin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi. – Samsun

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.