real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
26 Kasım 2013

“Az KonuŞtuk Çok Hizmet Yaptık”.

111485Halkın güven duyduğu belediye başkanlığı görevi süresince birçok hizmeti icraata dönüştürdüklerini söyleyen Başkan Demirtaş, “ Az söz, çok hizmet bizi tanımlar.” dedi.
İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI NECATTİN DEMİRTAŞ;

-“AZ KONUŞTUK. ÇOK HİZMET YAPTIK”

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kazım Karabekir Mahallesi Duruşehir Sağlık Sitesi Sakinleriyle bir araya geldi. Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Nurettin Karataş, İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Başkan Danışmaları Ahmet Seven, Şerif Mırık, Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç ve eşi Lütfüye Demirtaş’ın katıldığı toplantıda konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “ Az konuştuk, hizmet ürettik.” dedi.

TOPLUMUN HERKESİMİNE HİZMET ÜRETTİK.
Halkımızın 2009 yılında bize güven duyarak göreve getirdiği Belediye Başkanlığı makamını layıkıyla yerine getirmek için çalıştıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kendimize ilke edindiğimiz anlayıştan ayrılmadan halkımızın güvenini boşa çıkarmadan imkanlarımız ölçüsünde vatandaşımıza hizmet götürmek gayesinde olduk.” dedi.
Halkımızın bize duyduğu güven ve inançla çizdiğimiz yoldan asla sapmadan zig-zag yapmadan yerine getirdiğini ifade eden Başkan Necattin Demirtaş, Toplumun her kesimini ilgilendiren çalışmalar yaptıklarını kaydetti.
CADDE VE SOKAKLAR ŞANTİYEYE DÖNDÜ
Yol ve asfalt çalışmalarında 590 sokakta Türkiye’ye model olacak bir çalışma yaptıklarını dile getiren Başkan Demirtaş, “ Cadde ve sokakları ile İlkadım ilçemiz, hizmette şantiyeye alanına çevirdik. İlçemizi hak ettiği kimliğe kavuşturmak için yeni yollar açarak, bir çok cadde ve sokağımızı asfalt yol ve parke taşlarla kapladık.” dedi.
SOSYAL BELEDİYECİLİK BİZİ ANLATIR
Rutin belediyecilik anlayışının dışında eğitim, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda bir çok hizmeti halkla buluşturduklarını belirten Başkan Demirtaş, Hilal Kart, Çorba Ekmek, Askıda Ekmek gibi projelerimizle vatandaşlarımızı sosyal belediyecilik anlayışımızla kuşattık. Eğitim alanında ilçemizde bulunan okullarımızın mevcut şartlarını iyileştirirken yavrularımızın modern eğitim imkanlarından faydalanması amacıyla bilgi evimizde takviye eğitimler verdik.” diye konuştu.
ÇOCUKLAR İÇİN TRAFİK PARKI GENÇLER İÇİN SAMBİS
Trafik Eğitim Parkı’nı hizmete sunarak okul öncesi eğitim gören çocuklara küçük yaşlarda trafik bilincini kazandırdıklarını anlatan Başkan Demirtaş, “ Derebahçe mahallemizde oluşturduğumuz Trafik Eğitim Parkımızda trafik polisleri nezaretinde hem uygulamalı hem de teorik olarak eğitimler veriyoruz. Sahil yolunda gençlerimizin ve yetişkinlerimizin bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla SAMBİS adını verdiğimiz projemizi halkımızın hizmetine sunduk. Yer altı konteynerı projemizi kullanıma sunarak çöp toplama işini çevreci bir şekilde modernize ederek ilçemize entegre ettik.” diye konuştu.
ÜÇ MAHALLEYE 2 MİLYONLUK YATIRIM
Kalkanca mahallesindeki 4 bin 500 metrekarelik alana açık hava spor parkı, Baruthane mahallesindeki 4 bin metrekarelik alana Kır Kahvesi ve Cedit mahallesindeki 7 bin metre karelik alana seyir terası yaptıklarını anlatan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Toplam yatırım maliyeti 2 milyon TL olan bu üç mahallenin çehresini değiştirecek çalışmalara imza attıklarını ifade etti.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.