real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Aralık 2013

Aynı Tas Aynı Hamam…

111816Önceki gün Başbakan tarafından Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ilan edilen Yusuf Ziya Yılmaz’a Havza ilçesinde yapılan karşılamada dikkat çeken en önemli konu …

kendisinin aleyhinde verip veriştiren bazı ilçe Belediye Başkan adaylarının yanına girebilmek için verdikleri mücadele oldu. Karşılamada  şehrin önemli  iş adamlarından ve kanaat önderlerinden kimsenin bulunmaması da dikkatlerden kaçmadı.

         ADEM  BEKTAŞ’DA HAVZA’DA

Başkanlığı döneminde Yusf Ziya Yılmaz ile sürekli kavga etmekle meşhur olan Adem Bektaş’ın da Havza’daki karşılamada bulunması  bir hayli dikkat çekti. Öte yandan Ak Parti İl Başkanlığı  tarafından organize edilen  karşılama da olması gerekip de olmayan bir çok isim aranmış olmasına rağmen bulunamadı. Basına servis edilen fotoğraflarda Başkan Yılmaz’ın etrafında bulunan isimlere bakıldığında AK Parti İl yöneticilerinin dışında Belediye Başkan aday adayları ile kendi özel korumalarının ağırlıklı olduğu da dikkatlerden kaçmadı.

                        AYNI  TAS  AYNI HAMAM

Onbeş yıl gibi uzun bir süre Samsun şehrinin Büyükşehir Belediye  Başkanlığı yapan Yılmaz’ın adaylığı  şehirde en ufak bir heyecan yaratmazken sürekli olarak etrafında bulunan belli bir kesimin olması kamuoyu tarafından aynı tas aynı hamam denilmesine neden oldu. Şehri 3 dönemdir yöneten zihniyetin devam etme ihtimalini göz önünde tutan kamuoyu Milletvekillerinin bir araya gelip anlaşamaması nedeniyle yeniden Yusuf Ziya Yılmaz’ın aday olmasına adeta isyan ettiler.

    HEYECANI KALMAMIŞ BİR İNSANDAN NE BEKLENİR

‘Yıllardır bu şehri yöneten ve bir çok insanı kırıp döken bir Belediye Başkanından ne beklenir’ diyen kamuoyu bu işe neden olan Milletvekillerine ateş püskürdü. Başbakan’ın kendi ili olan Rize’de dahi baba dostu olan Halil Bakırcı’yı değiştirirken Samsun’da üç dönemdir Belediye Başkanlığı yapan Yusuf   Ziya Yılmaz’ın değişmemesinin tek sorumlusu olarak Milletvekillerinin  görülmekte olduğundan kamuoyu Milletvekillerine adeta ateş püskürmekte.

FERHAT SOY

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.