real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Mart 2014

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

TASCIAk Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, her gün büyük bir coşkuyla açılan seçim bürosu açılışlarına Altınkum’da devam etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ak Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Ak Parti önceki dönem milletvekili Binnur Şahinoğlu, Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır’ın katılımıyla gerçekleşen açılışların adeta bir Açıkhava mitingine dönmesi nedeniyle herkese teşekkür eden Taşçı, yaşanan ilgi, coşku ve katılımın Atakum’un artık hak ettiği yere gelmeyi istediğinin açık işareti olduğunu söyledi.

METİN BURMA GERÇEKLERLE YÜZLEŞECEK

Yaklaşan yerel seçimlerin yerelde Atakum, genelde ülkemiz için çok büyük anlamlar taşıdığını ifade eden İshak Taşçı, “Atakum hak ettiği yerde değil. Atakum istenen seviyede değil. Atakum projeden, istihdamdan, turizmden, yatırımdan yoksun. Atakum bu coğrafyaya yakışacak bir vizyondan yoksun. Aza kanaat etmek önemli bir erdemdir ama insanları varlık içinde yokluğa mahkûm etmek affedilir bir şey değildir. Sayın Burma son 5 yılda bunu yapmıştır. Böylesine önemli bir kenti adeta bir kimlik ve vizyon bunalımına sokmuştur. Turizm desen ortada turizm adına hiçbir hamle yok. Yatırım desen gelen yatırımları geri çevirmekten başka bir maharet yok. İstihdam adına atılan ufacık bir adım yok. Kentleşme oranımız yüksek, nüfus artıyor ama bunlarla ilgili hiçbir hazırlık yok. Atakum nasıl kalkınacak diye bir soru sorsanız kendisine inanın verecek tek bir cevabı olduğunu sanmıyorum. Olsa bile söyleyemez. Çünkü o zaman bütün bunları biliyordun neden yapmadın diyecekler. Bunlar bizim gerçeklerimiz. Bunlar Metin Burma’nın gerçekleri. Bunlar Atakum’un açmazları. Ama seçim günü sandıktan yeni bir Atakum doğacak ve bu güneş bütün ilçemizi aydınlatacaktır” diye konuştu.

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

Daha öncede defalarca aynı söylemleri yinelediğini belirten Taşçı, “Atakum Halkı ne istediğini ve ne istemediğini iyi biliyor. İlçesine bir bütün gözüyle bakabilecek, hizmet şemsiyesini herkes için açabilecek, bölgesine ve bölge halkına hizmeti her zaman en yukarda tutabilecek bir yönetim anlayışının hakim olması gerekiyor. Bu seçim hizmet, bu seçim istihdam, bu seçim yatırım adına tercihlerin yapılacağı bir seçim olacak. 55de55 Atakum Projeleri artık sizlerin, bu projeler hayata geçtiğinde de sizin eserleriniz olarak yerlerini alacak. Duracak, kızacak, küsecek ve en önemlisi kaybedecek vaktimiz yok. Atakum’da ortak aklın, ortak bir hedefin ve birlikteliğin temellerini atmış bulunuyoruz. Biz demekten korkmuyoruz. Biz olmaktan çekinmiyoruz. Ben diyenlerin karnesi artık ortaya çıkmıştır. Bu coşkunuzu ve heyecanınızı gören herkes inanın korkuyor, ürküyor panik yapıyor. Onlar panik yaptıkça gerçek daha net ortaya çıkıyor. Metin Burma’ya oy veren bir çok vatandaşımız inanın kendisini bizden çok daha sert eleştiriyor. Atakum için hizmet vakti gelmiştir” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.