real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Mart 2014

Ayakta Alkışlandı

istiklal-marsi-ni-ezbere-okuyan-4-yasindaki-c-5777278_400Samsun’da, “İstiklal Marşı’nın Kabulünün 93. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” etkinliğinde 4 yaşındaki Ayşenur Özer’in İstiklal Marşı’nı ezbere okuması ayakta alkışlandı.

Atatürk Kültür Merkezi’nde Cumhuriyet Lisesi tarafından düzenlenen etkinliğine Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Garnizon Komutanı Tüğgeneral Ufuk Ekinci, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kurum amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende ilk olarak şiirler okundu. Sonrasında öğrenciler tarafından İstiklal Marşı’nın yazılması ve kabulüyle ilgili olarak oratoryo sahnelendi. Törende sahneye çıkan anaokulu öğrencisi 4 yaşındaki Ayşenur Özer, İstiklal Marşı’nın tamamını ezbere okudu. Minik Ayşenur, salondakiler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. Okuduğu şiir sonrası Minik Ayşenur’u tebrik eden Vali Hüseyin Aksoy ve Yusuf Ziya Yılmaz, onunla fotoğraf çektirdi.

Sonrasında, “İstiklal Marşı’nın Kabulünün 93. Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” kapsamında düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.