real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Aralık 2013

Ayakkabı Kutulu Protesto…

genclerden-ayakkabi-kutulu-eylem-5449873_400Türkiye Gençlik Birliği Samsun il Temsilciliği üyeleri, içerisinde ayran ve simit bulunan ayakkabı kutularını AK Parti binasının önüne bıraktı.

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Samsun Il Temsilciliği üyeleri, Cumhuriyet Meydanı’dan AK Parti Il Başkanlığı önüne kadar yürüyerek, yanlarında getirdikleri ve içerisinde ayran ve simit bulunan ayakkabı kutularını parti binasının önüne bıraktı.

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Samsun Il Temsilciliği üyeleri, Cumhuriyet Meydanı’nda toplandı. ‘Hükümet istifa’ sloganları atan eylemci grup, daha sonra AK Parti Samsun Il Başkanlığı önüne doğru yürüyüşe geçti. TGB üyelerinin AK Parti binasına girişleri çevik kuvvet polisleri tarafından engellendi. Çevik kuvvet polislerinin oluşturduğu barikatın önünde açıklamada bulunan TBG Il Temsilcisi Nazlı Çetin, “Ülkemizin 11 yılda ne hale getirildiğinin hızlandırılmış bir filmini izliyoruz. Kimin eli kimin cebinde, kimin kaseti kiminle, vatandaşın alın teri hangi bakan çocuğunun cüzdanında belli değil.” dedi.

Açıklamanın ardından TGB üyeleri, polis ekipleri ile kısa bir görüşmenin ardından kendilerini temsilen üç kişi belirleyerek, içerisinde ayran ve simit bulunan ayakkabı kutularını AK Parti Il Başkanlığı önüne bıraktı. Eylemci grup daha sonra sessiz bir şekilde dağıldı.

Öte yandan yürüyüş esnasında bazı vatandaşlar eylemci gruba sözlü tacizde bulundu. Polis olayları büyümeden önledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.