real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Aralık 2013

Ayakkabı Kutlularının Sırrı Ortaya Çıktı…

22575435Büyük Rüşvet operasyonunda gözaltına alınanlardan İçişleri Bakanı Güler’in oğlu Barış, Bakan Çağlayan’ın oğlu Kaan Çağlayan, Reza Zarrab ve Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın da aralarında olduğu 14 kişi tutuklandı.

TUTUKLANMA SEBEBİ ‘RÜŞVET ALMAK’

Süleyman Arslan “Rüşvet almak” gerekçesiyle tutuklandı.

EVİNDEKİ AYAKKABI KUTULARINDA 4.5 MİLYON DOLAR BULUNMUŞTU

Soruşturmada gözaltına alınan banka genel müdürünün evindeki kütüphanede ayakkabı kutuları içerisinde 4,5 milyon dolar paranın ele geçirildiği öğrenildi. Banka genel müdürünün eşinin de bir telefon görüşmesinde “Yeşiller geldi” şeklinde ifade kullandığı kaydedildi.
Adli kaynaklardan edinilen bilgiye göre, soruşturmada gözaltına alınan banka genel müdürünün evindeki kütüphanede ayakkabı kutuları içerisinde 4,5 milyon doların bulundu ve bu paraya el konuldu.

AYAKKABI KUTUSUNDAKİ PARANIN SIRRI ORTAYA ÇIKTI

İstanbul’da başlayan operasyonda gözaltına alınan Halkbank Genel MüdürüSüleyman Aslan evinde ayakkabı kutusundaki 4,5 milyon Euro için ilginç bir savunma yaptı. Aslan kutuda bulunan para ile ilgili olarak, “İmam-Hatip için bağış parasıydı.” ifadelerini kullandı.

TUTUKLANANLAR CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

“17 Aralık” operasyonu soruşturması kapsamında tutuklanan 16 kişi Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’ndan çıkarılarak cezaevine gönderildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.