real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Ocak 2014

Atılım,Yatırım ve Teşvik Gerekiyor…

b2Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Kültür ve Sanat alanında atılım, yatırım, ve teşvik gerektiğini, ortaya bu alanla ilgili bir irade bir heyecan oluşturacaklarını kaydederek, Atakum’u kültür ve sanat alanında bir merkez haline getirmenin ancak bu şekilde mümkün olacağını söyledi.

ATAKUM’A YAKIŞMIYOR
Atakum’a lafta büyük değer atfettiklerini söyleyenlerin maalesef söyledikleriyle yaptıklarının arasında uçurum olduğunu kaydeden İshak Taşçı, “İlk günden bu yana söylediğim bir şey var. Seviyorum demekle olmaz. Sevgi emek ister. Sevgi mücadele ister. Atakum’u seviyorum diyenler Atakum’dan çok kendilerini düşünüyor. Böylesine büyük bir potansiyeli bu kadar hoyratça harcayan bu anlayışa dur demek, gerçekten Atakum’u sevenlerin artık görevi niteliğindedir. Müthiş bir insan kalitesi, heyecan dolu bir gençlik, ülkenin önde gelen üniversitelerinden biriyle harman olmuş bir kent, ama bütün bunların uzağında olan bir yönetim. Ortada zaten proje, hizmet ve bir vizyondan bahsetmek mümkün olmadığı gibi kültür ve sanat alanında da ciddi bir yaklaşımın çok uzağında olan bu anlayış, ne Atakum’a ne Atakum Halkına yakışmamaktadır” diye konuştu.

ATILIM, YATIRIM VE TEŞVİK GEREKİYOR
Kültür ve Sanat alanında yapılacak her çalışma, atılan her adım ve bu uğurda ortaya konulacak her çabanın ilçeye zenginlik ve kalite katacağını belirten Taşçı, “Atakum’da kültürel ve sanatsal faaliyetlere gereken önemi vermek, bu konuyla ilgili bir heyecan duymakla ilgilidir. Atakum Kültür ve Sanat anlamında bölgeye örnek olacak bir yapıya kavuşturulmalıdır. Belediyenin kültür ve sanat alanında ki faaliyetleri sadece konser ve belirli başlıklarda kurs düzenlemek değildir. Bu alanda atılım, yatırım ve teşvik gerekmektedir. Ortaya bu alanla ilgili bir irade bir heyecan koymak gerekmektedir. Atakum’u kültür ve sanat alanında bir merkez haline getirmek ancak bu şekilde mümkündür. Okullara bu konuda destek vermek, birlikte organizasyonlar yapmak, yetenekli her öğrenciye imkânlar sunmak gerekmektedir. Atakum, Türkiye ve dünyaya kültür ve sanat alanında birçok ismi hediye ed
ecek nitelikte bir potansiyele sahiptir” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.