real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Aralık 2013

Atatürk’e HEPAR sahip çıktı

serhat aks (1)Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk büstünün üzerinde yazılı olan ‘Ne mutlu Türküm’ yazısının kaldırılması üzerine valilikten önce HEPAR Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serhat Türk davrandı

Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk büstünün üzerinde yazılı olan ‘Ne Mutlu Türküm’ yazısının kaldırıldığı öğrenildi. Yazının kim yada kimler tarafından kaldırıldığı bilinmezken Samsun Valiliği konu hakkında çalışma başlatılacağını ve yazının tekrar yazılacağını bildirilmişti.

Olayın üzerinden yaklaşık 5 gün geçmesine rağmen Atatürk büstünün üzerine valilik tarafından yazı yazılmaması HEPAR Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İl Başkan Yardımcısı Serhat Türk’ü harekete geçirdi. Yapılan bu terbiyesizliği içine sindiremediğini ve yetkililerin de duyarsız kalmasına üzüldüğünü kaydeden Türk, “Ne Mutlu Türküm’ yazısı silinirse biz baştan yazarız. Bu ne cürettir, bu ne namussuzluktur, bu ne nankörlüktür. Nankörlük sevginin ve şerefin katilidir. HEPAR olarak gereği yapılmıştır. Yaşasın Vatan, Yaşasın Türk Milleti” dedi.

Son zamanlarda bu tip saldırıların arttığını ve bu saldırıların provakasyon eylemlerin başlangıcı olduğunu vurgulayan Türk, “AK Parti hükümeti Türkiye’de kurulmak istenen eyalet sistemine çanak tutarak bu eyaletlerden birini de Kürdistan olarak ilan etmeye gayret çabası içerisinde olduğu aşikardır. AK Parti iktidarından önce Kürdistan ifadesi kullanılmazken, AK Parti iktidarı döneminde ise sadece sokakta değil mecliste dahi canı sıkılan Kürdistan demeye başlıyor. Türkiye’nin bayrağı birdir. Türkiye Cumhuriyeti’nin sınırları bellidir. Bu sınırlarda, bayrak üzerinde ve Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Atatürk üzerinde kimse ne rant elde etmeye nede terbiyesizlik yapmaya hakkı yoktur. Bunu yapmak isteyenler karşısında ilk başta HEPAR’ı göreceklerdir” diye belirtti.

Türk, “’Bir şehir düşünün Atatürk ile övünen, kurtuluş iskelesi müzesi olan, Bandırma vapuru müzesi olan, her organizsayonda tüm siyasilerinin, belediye başkanlarının dillerinden düşürmediği ‘Atatürk şehri’ diye anılan bir şehir ve bu şehirde, Atatürk anıtından ’NE mutlu Türküm diyene’ yazısı sökülüyor. Her fırsatta Atatürk şehri diye dillerinden düşürmeyen şehrin siyasileri ve belediye başkanları bu duruma kulak tıkıyor! Biz, logosunda 6 tane kazık olan parti gibi rozet Atatürkçüsü değiliz. Biz logosunda hilaller olan tabela milliyetçisi de değiliz. Biz HEPAR’ız. Salt söylemlerden çok, bir fikir akımıyız. Durumun farkına varır varmaz, derhal gerekli hazırlığı yaptık ve ‘Ne mutlu Türküm diyene’ yazısını baştan yazdık. Silinmesi kahredici bir durum olmasına rağmen, yeniden yazılmasının bize nasip olması da gurur kaynağımızdır. Genel Başkanımız Osman Pamukoğlu hep söylerdi, ‘Ne mutlu türküm diyene silinirse baştan yazarız’’ biz de bunu yaptık. CHP ve MHP Samsun gibi Atatürk şehrinde kış uykusundalar. Adeta leş kesilmişler. Yaşasın vatan, yaşasın Türk milleti’’ diye tepki gösterdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.