real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Aralık 2013

Atakum’un Adını Tüm Türkiye Duyacak…

timthumbAK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Turan Çakır, Atakum’un hak ettiği yerde olmadığını belirterek, “Hazırladığımız projeler ile kısa zamanda Atakum’umuz adını tüm Türkiye duyacak” dedi

Projeleri ile Atakum’u gelişen ve büyüyen bir ilçe haline getireceklerina AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Turan Çakır, seçim çalışmaları kapsamında gezilerine devam ediyor. Atakum’da kamuoyu gezilerini sürdüren Turan Çakır, “Bizlere açılan her kapıda ayrı bir heyecan ayrı bir bekleyiş gördük. Atakum halkı 30 Mart seçimlerinde Atakum’u bizlere emanet edecek. Bizlerde aldığımız emaneti kısa zamanda çok daha iyi yerlere taşıyacağız” ifadelerine yer verdi.

KÜLTÜREL CANLANMA

Atakum’un hak ettiği yerde olmadığını ifade eden aday adayı Çakır, şöyle devam etti; “Atakum artık Samsun’da değil adının tüm Türkiye’de duyulması gereken bir ilçe oldu. Hazırladığımız projeler ile kısa zamanda Atakum’umuz adını tüm Türkiye’de duyuracak. Atakum için hazırladığımız projeler zaman içerisinde hayata geçtiğinde Atakum gelişen ve büyüyen bir ilçe olacak. Atakum’un gelişmesi ve büyümesi istihdam ile birlikte ekonomik ve kültürel anlanmdada canlanma getirecek.”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.