real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Mart 2014

ATAKUM’U SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ

aaAk Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yoğun bir şekilde sürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir ve Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin katıldığını, Ak Parti Atakum İlçe Binası’nda yapılan ve büyük bir coşkunun yaşandığı Açıkhava toplantısında bir araya geldiler. Adeta bir miting havasına dönüşen açık hava toplantısında halka seslenen Taşçı, “Bu kente inanıyorsunuz. Bu kentin bir potansiyeli olduğunu görüyorsunuz. Ama ilerlemediği, plansız büyüdüğü, vizyonsuz, sahipsiz bırakıldığını gördüğünüz için içiniz acıyor. Sevgili Atakum’lulara sesleniyorum. Artık yetmedi mi? Projesiz, vizyonsuz, yatırımsız, hedefsiz kalan güzel ilçemizin artık hak ettiği yere gelmesinin vakti değil midir” şeklinde konuştu.

ATAKUM’A HİZMET, SIFATLA DEĞİL ÇALIŞMAYLA OLUR

Aday Adaylığı sürecinde projelerin anlatılmadığı tek bir hane kalmadığını ifade eden Taşçı, “Belediye başkan adaylığımız açıklanmadan önce hatta aday adaylığı açıklamasını proje sunumuyla yaptım. Herkesim için her bölge için projeler ortaya koyduk. Atakum yakışan bir vizyon geliştirdik. Biz projelerden bahsederken aday adayları proje açıklamaz diyenler oldu. Projeleri değil kendini anlat diyenler oldu. O zaman da söyledim Şimdi de söylüyorum. Bu seçimin kazananı Atakum olacak, Atakum Halkı olacak diye. Herkes kendi siyasetini yaparken ben, Projeler Yarışsın Atakum Kazansın dedim. İlçemizde gündem Sadece projeler olmalı dedim. Proje açıklamak için aday olmayı bekleyenler, apar topar hazırladıkları proje kitapçıklarıyla karşınıza çıktılar. Atakum’a hizmet etmek için bir sıfata ihtiyacı olanlardan değilim. Ben mühendis bir kardeşinizim. Atakum’da oturan, Atakum’u soluyan yaşayan bir kardeşinizim. 3 yıldır sizlerle birlikle projeler hazırladık. Bu Projeler sizlerin projesi. 55de55 Atakum Projeleri bizim ortak yol haritamızdır. 5 yıl daha kaybetmeye kimsenin tahammülü yok” diye konuştu.

ATAKUM’U SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ

Atakum’a kısa mesafe koşucuları, gündelik siyaset yapan zihniyetlerin değil, uzun mesafe yani maraton koşucularına ihtiyacı olduğunu belirten Taşçı, “Etrafınıza bir bakın. Bu güzel kenti neden sevdiğinize bir bakın. Bu kente bakınca hissettiklerinizi bir düşünün. Tıpkı bir annenin evladına bakarak onda gördüğü geleceğe baktığı gibi bakın. Bir babanın çocuğuna bakarak onun için düşündü gibi bir bakın. Duygularınızı biliyorum. Bu kente inanıyorsunuz. Bu kentin bir potansiyeli olduğunu görüyorsunuz. Ama ilerlemediği, plansız büyüdüğü, vizyonsuz, sahipsiz bırakıldığını gördüğünüz için içiniz acıyor. Sevgili Atakum’lulara sesleniyorum. Artık yetmedi mi? Projesiz, vizyonsuz, yatırımsız, hedefsiz kalan güzel ilçemizin artık hak ettiği yere gelmesinin vakti değil midir? Atakum Metin Burma’ya geçtiğimiz dönem son bir şans vermiştir. Yaşadıklarımız ortadadır. Diğer yandan Atakum’u aday olduktan sonra değerlendirmeye alanları halkımız zaten değerlendirme dışında tutmaktadır. 30 Mart, Oy için değil hizmet için, makam için değil, millet için yola çıkanların günü olacaktır” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.