real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Şubat 2014

ATAKUM’DAN BEKLENTİ BÜYÜK

2..ATAKUM EN İYİLER LİSTESİNE GİRECEK

Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Semerkand Vakfı Samsın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı. Kahvaltı programında Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve başkan adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Ak Parti İl yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Heyet Kahvaltı programının hemen ardından esnaf ve cadde ziyaretleri yaparak bölge esnafıyla bir araya geldi.

1..ATAKUM’DAN BEKLENTİ BÜYÜK

Kahvaltı programında açılış konuşmasını yapan Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Öncelikle bu kahvaltı programını hazırlayarak bizleri davet eden, ağırlayan Semerkand Vakfı İl Başkanı Zekai Murzioğlu’na teşekkür ediyorum. Sayın bakanıma, büyükşehir belediye başkanıma ve sayın valime hoş geldiniz diyorum. Güzel bir Atakum Sabahında burada sizlerle birlikte olmak gerçekten çok güzel. Hepinizin bildiği gibi Atakum için bir yola çıktık. Atakum’u layık olduğu yere getirmek için bir hedef koyduk. Projeler hazırladık. Bir yol haritası çıkardık. Çözümler sunduk. Atakum Türkiye’nin en önemli kentlerinden biri olacağı güne kadar mücadelemiz devam edecek. İlçemizde ilçe de yaşayan halkımızın da beklediği budur” diye konuştu.

ATAKUM’DA İLK KAHVALTI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç yaptığı konuşmada, bakan olduktan sonra Atakum’da katıldığı ilk kahvaltı programının bu olduğunu ifade ederek, “Öncelikle bizi ağırladığız, bu güzel ortamı hazırladığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Uçağım rotar yaptığı için geciktim hepinizden özür diliyorum. Bugün burada, güzel Atakum’da sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum. Güzel bir sabah, güzel bir ortam. Herkese afiyet olsun” diye konuştu.

Esnaf ziyaretlerini birlikte yapan, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı, bölge esnafıyla sohbet etti.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.