real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Ekim 2013

Atakum’da yarış kızışıyor…

ADEM KÜCÜKORC Firması Karadeniz Bölgesinde yaptığı anket çalışmalarını ulusal ve yerel basın ile paylaştı. Daha önceki anketler de liste de ismi yer almayan İshak Taşçı’nın ciddi bir yükseliş içinde olduğu görülürken, Adem Bektaş’ın ise düşüşte olduğu görüldü.

ORC Firmasının Ağustos ayı içerisinde yaptığı seçim anketine göre AK Partili seçmenin yüzde 41’lik kesimi Atakum Belediye Başkanı Adem Bektaş ismini öne çıkarırken, yüzde 26’lık kesim AK Parti Atakum İlçe Başkanı Hüseyin Dereli’yi belediye başkanı olarak görmek istediğini belirtti. AK Partili yüzde 9’luk bölüm ankete farketmez cevabını verirken, yüzde 11’lik kesim diğer adaylar, yüzde 12’lik bölüm ankete cevap vermedi.
Aynı firmanın bugün açıkladığı anket sonuçlarına göre ise Adem Bektaş Yüzde 35, Hüseyin Dereli Yüzde 30, İshak Taşçı ise yüzde 14,9’luk oy aldı. Bu sonuçlara göre Adem Bektaş’ın oy oranında düşüş gözlenirken, İshak Taşçı’nın çıkışı ise devam ediyor. Önümüzdeki günlerde sahaya inmesi beklenen aday adaylarını Atakum’da zor bir seçim bekliyor.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.