real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Kasım 2013

ATAKUM İÇİN 55 PROJE…

rtttAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum’da artık çıtayı yükselttikleri, isimler kadar projelerin konuşulduğu bir dönem yaşandığını söyledi.

ATAKUM’DA ARTIK ÇITA YÜKSELDİ

Atakum Halkının artık kimin kendi için yarıştığını, kimin hizmet için yarıştığını bildiğini ifade eden Taşçı, “Ak Parti milletin partisidir. Hükümetimiz icraatların hükümetidir. Başbakanımız ise projelerin ve gelişimin lideridir, layık olmaktan başka bir düşüncemiz yoktur. İlçemizde artık hangi mahalle, hangi ev, hangi köy, hangi esnafa giderseniz gidin, 55de55 Projelerimizden bahsediyor. Projelerimizi konuşuyor. Atakum’da artık çıta yükseldi. Proje konuşmayan, projesi olmayan adaylar vatandaşların soruları karşısında soğuk terler dökmeye başladı. Bunu başardığımız için mutluyuz. Bu bilincin oluşması için yaptığımız mücadelenin sonucu görmek Atakum adına sevindiricidir. Daha önce de söylediğimiz gibi, ilçemiz başka yere benzemez” diye konuştu.

KAYBEDİLEN ZAMANI TELAFİ EDECEĞİZ

Atakum’a hizmet etmek için yola çıktıklarında bölge bölge, mahalle mahalle, köy köy araştırmalar yaparak sorunları ve eksiklikleri tespit ettiklerini belirten İshak Taşçı, “Bu yol hizmet yolu, bu yol çözüm yolu, bu yol Atakum’u kalkındırma, geliştirme yoludur. Böylesine büyük bir hizmete talip olmak için hazırlıklı olmak gerekir. Göreve talip olmak kadar görevi layıkıyla yapabilmek de önemlidir. Atakum projelerin ve hizmetlerin ışığında Türkiye’nin en önemli değerlerinden biri olmak zorundadır. Kaybedilen zamanı telafi etmek için çok çalışmak gerekiyor. Biz geleceğin Atakum’unu oluşturmak için çıktığımız bu yolda, Atakum Halkının desteği sayesinde inanç ve azimle devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.