real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Kasım 2013

Atakum Hesap Soracak…

indirSeçim döneminde siyasi emelleri için halkı kandıranlardan Atakum halkının hesap soracağını söyleyen Atakum Belediyesi eski Başkanı ve Atakum Belediye Başkan A.Adayı Mimar Adem Bektaş,”Seçimde size iş vaadinde bulunanlar, bugün belediyeyi eş, dost, akrabalarıyla, yandaşlarıyla doldurdular…Atakum Belediyesi eski Başkanı ve Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Adem Bektaş, aday adaylığı sürecinin ardından başladığı Atakum gezilerini tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Bektaş dün de Kurupelit, Altınkum, Çatalçam ve Taflan’daydı. Burada kurulan pazarları gezen, esnaflarla tek tek görüşen Başkan Bektaş, kahvehanelerde de mini toplantılar düzenledi.

ÇAVUŞ VE KELEŞ KARŞILADI
Altıunkum, Çatalçam ve Taflan’da büyük bir ilgi ve yoğun sevgi ile karşılaşan Başkan Bektaş, kahvehane toplantılarında vatandaşların görüş ve önerilerini dinledi. Çatalçam ziyaretinde eski Başkan Osman Çavuş, Taflan ziyaretinde ise yine beldenin eski Başkanı Adil Keleş Başkan Bektaş’ı karşılayanlar arasında yer aldı.

KAHVEHANE TOPLATISI DÜZENLEDİ
Kahvehane toplantısında bölge halkının sorunlarını dinleyen Başkan Bektaş, ileriki dönem projeleri hakkında bilgi verdi. Altınkum, Çatalçam ve Taflan’ın “köy” olmaktan kurtarılacağını söyledi.

“BİZE VERİLEN HİÇBİR SÖZ TUTULMADI”
Bektaş’a sorunlarını anlatan vatandaşlar, “Atakum ile birleşince sevindik, mevcut Başkan seçim zamanı bizlere, buraların birer cazibe merkezi haline getirileceğini söyledi. Köylerde “süt fabrikaları kuracağım” dedi. Bu sözünü tutmadı. “Buradaki belediye hizmet binalarını kapatmayacağım, eski başkanlarınız burada duracak, beni temsil edecek, bir derdiniz sıkıntınız olduğunda gelip bu binalarda çözeceksiniz” dedi, bu sözünü de tutmadı. Üstüne üstlük bir de belediye binalarımızı sattı. “İş projeleri üreteceğiz, gençlerimizi iş sahibi yapacağız” dedi, bu sözünü de tutmadı. Biz, seçimden önce köydük, şimdi de köyüz. Hiçbir şey değişmedi. Hala, “Altınkum köyü, Çatalçam köyü, Taflan köyü” diye biliniyor buralar” dedi.

HARCANAN PARALAR NEREYE GİTTİ?
Kendi dönemlerinde, “halka” verdikleri hiçbir sözü tutmamazlık yapmadıklarını ifade eden Başkan Bektaş ise, “Biz “halk için, hak “için”, “hizmet” diyerek yola çıktık. Bu yolda da vatandaşlarımıza verdiğimiz hiçbir sözü tutmamazlık yapmadık, yapamayacağımız sözleri de vererek onları kandırmadık. Şöyle biraz geçmişe bakın, 4 yıl önce yapılanlarla şimdi yapılanları mukayese edin. Göreve geldiğimiz anda yaptıklarımıza bakın. Kendine yakışır bir belediye binası bile yoktu Atakum’un. Bugün harcanan paralarla yaptıklarını iddia ettikleri işleri karşılaştırın, ortada derin bir uçurum var. Satılan araziler, belediye binaları… Ne oldu bu paralar, nereye gitti? Hangi yandaşa harcandı? Soruyorum. Atakumlu da bunu merak ediyor” dedi.

“ATAKUM HESAP SORACAK”
Mevcut belediye başkanının bölge halkına verdiği “iş” sözü hakkında da konuşan Başkan Bektaş, “Biz hiçbir zaman ‘oy avcılığı’ için halkımıza tutamayacağımız sözler vermedik. Birileri, sırf siyasi emelleri için halkı kandırdı, kandırmaya da devam ediyor. Dün size iş vaadinde bulunanlar, bugün belediyeyi eş, dost, akrabalarıyla, yandaşlarıyla doldurdular. Gelinini, damadını, kayınçosunu belediyede iş sahibi yaptılar. Belediyenin işlerini yandaşlarına pasladılar. Daha kasadaki paralarına sahip çıkamadılar, nasıl hizmet versinler? Ama sizler artık her şeyin farkındasınız. Atakum, bu seçimlerde tarihi bir zafere imza atacak, kendisini kandıranlardan, belediyenin parasına sahip çıkamayanlardan, belediyeyi eş, dost, akraba ve yandaşlarıyla dolduranlardan hesap soracak” diye konuştu.

SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİLER
Bölge halkından yoğun ilgi gören Başkan Bektaş, Çatalçam’da eski Belediye Başkanı Osman Çavuş, Taflan’da ise eski Belediye Başkanı Adil Keleş ile bir araya geldi. Burada uzun süre sohbet eden başkanlar, yeni seçim sürecini değerlendirdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.