real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Aralık 2013

Atakum Halkı Bize İnanıyor…

d234rfAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, yoğun bir şekilde yürüttüğü seçim kampanyası dahilinde cadde ve esnaf ziyaretleri yapamaya devam ederek “Biz, Atakum sevdamızı hizmetle, projelerle, ortaya koyduğumuz vizyon ve çalışma aşkıyla gösterdik. Milleti sevmek iddiasının karşılığı çok çalışmaktır” diye konuştu.

 

ÇÖZÜM REÇETEMİZ HAZIR

Projeler ve Atakum’a yakışacak bir vizyonla yola devam ettiklerini ifade eden İshak Taşçı, “Süreç başladığından bu yana Atakum’da esnafımızı, köylerimizi, mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Atakum için ortaya koyduğumuz hedefi, Atakum için hazırladığımız projeleri anlatıyoruz. Yola çıkmadan önce sahayı tarayarak elde ettiğimiz veriler ışığında yaşanan bütün sorunlar, problemler ve aksaklıklar için çözümlerimizi sunuyoruz. Atakum’u modern ve huzurlu bir yaşama kavuşturmak için reçetemizin hazır olduğunu artık herkes biliyor. Halkımızla aramızda proje ve hizmet odaklı bir bağ oluşturduk” diye konuştu.

 

PROJELERE HER KESİMDEN DESTEK

55de55 Atakum projelerinde herkesin kendinden bir şeyler bulduğunu belirten Taşçı, “Esnafımıza gittiğimizde onlar kendileri için yapılan hazırlığı ve projeleri görüyor. Köylere gittiğimizde köyler ve doğal yaşam için hazırladığımız projeler ön plana çıkıyor. Esnafımıza gittiğimizde esnafımız için hazırladığımız çarşı caddeleri ön plan çıkıyor. Gençler üniversite, çocuklar kapalı oyun parkı, kadınlar kültür ve eğitim merkezi projelerimizle heyecanlanıyor. 55 projenin her biri her kesimin kendinden çok şeyler bulduğu bir toplamın ismi oldu. 55de55 Atakum projeleri artık Atakum’a mal olmuş durumdadır” şeklinde konuştu.

 

ATAKUM HALKI BİZE İNANIYOR

Atakum’un artık hak ettiği yaşam kalitesine kavuşmasının zamanı geldiğini ifade eden Taşçı, “Herkesin sevgisini ve sevdasını ortaya koyması farklı şekillerde tezahür eder. Biz, Atakum sevdamızı hizmetle, projelerle, ortaya koyduğumuz vizyon ve çalışma aşkıyla ortaya koyduk. Milleti sevmek iddiasının karşılığı çok çalışmaktır. Biz çok çalışacağımızı aday adaylık sürecinde ilan etmiş olduk. Çalışma azmimiz, inancımız ve kararlılığımızı ortaya koyduk. Şu an Atakum Halkı bize ve samimiyetimize inanıyor. Çünkü projelerimizde yaşamak istedikleri kenti gördüler. Geleceği gördüler. Sorunları bildiğimizi ve çözümlerimizin hazır olduğunu gördüler. Atakum seçimini yaptı” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.