step mom and son porn videos

logo

reklam
13 Ocak 2014

Artvinliler Gecesinde Doyasıya Eğlendiler…

IMG_7688Samsun’da yaşayan Artvinliler Derneğinin düzenlediği ve geleneksel hale gelen yöresel gece buluşması coşkulu ve eğlenceli geçti.Başkan Demirtaş’ı halay çekişi geceye damgasını vurdu.

Her yıl düzenlenen ve Artvinlileri bir araya getiren yöresel gece Tekkeköy Belediyesi kapalı spor Salonunda gerçekleşti. Artvin ve Batum yörelerinin kültürlerinin sergilendiği geceye vatandaşlar da yoğun ilgi göstererek doyasıya eğlendiler. Geceye İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Atakum Belediye Başkanı Metin Burma,Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin,MHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Ferhat Günaydın ,Samsun Artvinliler Dernek Başkanı ve yönetim kurul üyeleri katıldı.3 belde belediye başkanlarının samimi içten sohbeti gözlerden kaçmadı.

IMG_7713 -DERNEK BAŞKANINDA BELDE BELEDİYE BAŞKANLARINA TEŞEKKÜR

Yerel sanatçıların sahne aldığı ve halk oyunları gösterilerinin sergilendiği gecenin açılış  konuşmasın yapan  Samsun Artvinliler Dernek Başkanı Burhan Yılmaz,”Artvin’in ekonomik sıkıntılar nedeniyle, yoğun göç veren iller arasında olduğunu dile getirerek, “Göç vermekten dolayı memleketimizde yaşatamadığımız kültürümüzü bu tür organizasyonlarda yaşatıyoruz.Bu etkinliğimize ev sahipliği yapan Tekkeköy Belediye Başkanım Hayati Tekin’e davette icap ederek gelen bizleri yalnız bırakmayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a ,Atakum Belediye Başkanımız Metin Burma’ya ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferhat Günaydın’a sonsuz teşekkür ediyorum “dedi.

DEMİRTAŞ ARTVİNLİLERLE HALAY ÇEKTİ.

Yöresel türkülerle salonda eğlenceli dakikaların yaşandığı gecede Başkan Demirtaş dernek yöneticileri ve üyeler piste inerek halay çekti. Gece katılımcılara ve organizasyona destek verenlere plaket takdimi ile son buldu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.