real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Ocak 2014

Artık Çok Mutluyum…

pelin-karahan-artik-cok-mutluyum_25868_bBarselona’da evlendiği pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu’ndan geçen kasımda tek celsede boşanan Pelin Karahan, ayrılığın perde arkasını ve değişen aşk anlayışını All’a anlattı.
Dizideki boşanma sahnesi ile gerçekte boşanma davasının aynı döneme denk gelmesiyle ilgili, “Nasıl denk geldi diye güldük sette. Ama çekim anında özel hayatımı düşünmedim.” dedi.
Genç oyuncu boşandıktan sonra eski eşiyle görüşmediğini de sözlerine ekledi.
“Kendisiyle artık görüşmüyoruz ama çok sakin bir şekilde ayrıldık. Boşanma yüzünden aşka küsmüş değilim. Aşk bence çok değerli bir şey, umarım tekrar yaşarım.”
“Ama açıkçası aşk konusunda biraz fikirlerim değişti. Kendi değerimi bilmeye başladım. Temkinli yaklaşmak değil bu, artık ortak bir noktada buluşmaya çalışırım.”
Ayrılığın kendisini olumsuz etkilemediğini anlatan Pelin, “Hayatımda ilk kez böyle iyi ve huzurlu hissediyorum. Ne istediğimi biliyorum artık.” dedi.
“Bu durum işime de olumlu anlamda yansıyor. Sonuçta çok mutluyum. Yolda yürüyüşüm bile değişti, enerji doluyum. Bundan sonra beni ruhen aşağı çekebilecek biriyle olmak istemiyorum.”

“Beni motive etsin, işimde de, özel hayatımda da. Çünkü kıskanıyorsun, kıskanılıyorsun, o zaman birbirini aşağı çekmeler başlıyor.”
“Artık bu durumun oluşmaması için elimden geleni yaparım.” diyerek yeni aşk hayatından beklentilerini aktardı.

kaynak:haberler.com

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.