real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Ağustos 2013

Anlayanlara Duyurulur

Untitled-1HAYATİ KAYNAR’I KAR MI YEDİ?
Gazete Arena ile Samsunspor arasında başlayan polemiklere Hayati Kaynar’ın dahil olması ve Samsunspor Kulüp Başkanı Emin Kar hakkında ağır yazılar yazmasının ardından Emin Kar’ın Hayati Kaynar’ı görevinden aldırmak için girişimlerde bulunduğu iddia ediliyor..
Kar’ın facebook adresinde yer alan

“EMİN KAR ‘A TAMAM AMA SAMSUN VE SAMSUNSPORA SAVAŞ ACMAK KİMSENİN HADDİNE DEGİLDİR. MÜZİK SUSTU DANS BİTMİŞTİR. ANLANYANLARA DUYURULUR.”

Şeklindeki yazısı ile Gazeteci Hayati Kaynar’ı görevinden aldırdığını ima ettiği de konuşulurken bir kulüp başkanının asli işlerinden vazgeçerek basın camiasıyla uğraşması kamuoyunda büyük bir tepki ile karşılandı..

HİÇ BİR MAKAM KALICI DEĞİLDİR?

Samsunspor’a koşulsuz ve sınırsız destek veren Samsun Medyası ile dostane işlikler kuramayan Emin Kar’ın bir gazeteci ile bu kadar hasım haline gelmiş olması Kar’ın kişisel hırs ve kaprislerinden kaynaklandığı iddia edilirken Emin Kar’ın makamını kalıcı zannetmesinin kendisi için büyük bir handikap oluşturduğu ve Samsun’un, Samsunspor ve medyasıyla bir bütün olduğu ve Kar’ın bir an önce bu ve benzeri hamasetlerden vazgeçmesi gerektiği vurgulanıyor..

Haber Kaynağı:Akasyam.com
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.