real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Kasım 2013

Vatandaşlarla Bir araya geldi..

1İhsan Kurnaz ve beraberindeki heyet Anadolu Mahallesi’ni ziyaret etti.

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz Anadolu Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Yaklaşan Mart 2014 Mahalli Seçimleri öncesi aday adaylığı süreci seçim çalışmalarına devam eden AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz Anadolu Mahallesi’ni gezerek vatandaşlarla sohbet etti. İhsan Kurnaz İlkadım’ın hemen her sorununu bildikleri gibi Anadolu Mahallesi’nin de sorunlarına vakıf olduklarını belirterek, “Yaklaşık 4 yıl, AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı görevini yürüten bir kardeşiniz olarak gerek mahalle teşkilatımız vesilesi ile gerekse siz değerli Anadolu mahallesi sakinleri ile çeşitli vesilelerle bir araya geldiğimizde gerçekleştirdiğimiz sohbetler vesilesi ile Anadolu Mahallemizin sorunlarına vakıf olduk. Sadece Anadolu Mahallesi’nin de değil, İlkadım İlçemizin bütün mahallelerinin tüm sorunlarına hakimiz. İnşallah aday adaylığı sürecinden sonraki adaylık aşamasında, sorunlarla ilgili analizlerimizi ve çözüm önerilerimizi sizlerle ve kamuoyuyla paylaşacağız. İlkadım’ı birlikte yönetme adına çözüm önerilerimizi siz İlkadımlılarla birlikte yoğuracak ve konuya sorunu çözme noktasında yaklaşan herkesi tatmin edecek çözümler ortaya koyacağız. Bu konuda kimsenin endişesi olmasın” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ile uzun uzun sohbet eden İhsan Kurnaz, İlkadım’ın AK Parti Belediyeciliği ile gerçek kimliğine yeniden kavuşacağını ve hizmete doyacağını ifade etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.