real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Şubat 2013

AKP’li vekile tokat gibi cevap

Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Coşkun Arslan BDP’lilerin yürüyüşü ile ilgili Samsun milletvekili Mustafa Demir’in “Samsun halkının misafirperverliğini göstermeliyiz.” açıklamasına sert tepki gösterdi. Demir’e seslenen Arslan BDP’li vekilleri karşılamaya giderken ellerinizde çiçeklerle birlikte Samsun’lu şehitlerimizin tabutlarına sarılan Türk bayraklarını da götürün.”dedi.
BDP’li bazı milletvekilleri sözde barış yürüyüşü ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak amacıyla düzenleyecekleri Karadeniz turu kapsamında Samsun’a gelecek diyen Arslan,”Öncelikle bir savaş halinde bulunmadığımızı o nedenle “barış” adı altında düzenlenecek bir yürüyüşün ne amaçla yapılacağını anlayamadığımızı ifade etmek istiyoruz. Ortada bir meydan, iki millet, iki ordu, iki bayrak, iki devlet yok ki bu ikisinin bir çatışması ve nihayetinde bir barışı olsun. Ortada bir sırtlan sürüsü, bir akbaba mantığı ile hareket eden eşkıya bozuntusu zevat ile bunların Mecliste sözcülüğünü yürüten ve kimi zaman polise tokat atan, silah çekmeye kalkan ve her türlü densizliği yapan sözde vekiller var. Yani ortada barış ortamını çağrıştıracak bir savaşın varlığı söz konusu değil. Kaldı ki her savaşın kendine göre bir ahlakı varken barış adı altında yürüyenlerin ellerindeki kan masum vatandaşlarımızın, silahsız öğretmenlerimizin, kamu görevlilerimizin, otobüsün içinde diri diri yaktıkları Serap gibi kızlarımızın kanıdır. Ellerindeki bu kanı Fırat ve Diclenin suları temizlemez ki Samsun’daki yürüyüş temizlesin.”dedi.

Arslan,”Bizi en çok rencide eden ise bu konuda Samsun milletvekili Mustafa Demir’in BDP’li vekillere “Samsun halkının misafirperverliğini göstermeliyiz.” açıklaması olmuştur. Sayın Demir’e sesleniyoruz; BDP’li vekilleri karşılamaya giderken ellerinizde çiçeklerle birlikte Samsun’lu şehitlerimizin tabutlarına sarılan Türk bayraklarını da götürün. Bir eliniz onların kanlı ellerini tutarken diğer elinizde şehit Murat Uzun’un ailesi olsun. Yüreğiniz yetiyorsa Şehit Umut Bulut’un bir yaşındaki oğlunu da yürüyüş boyunca kucağınızda tutun. Yüreğiniz yetiyorsa Fikret Özer’in ailesine neden böyle bir yürüyüşe destek verdiğinizi izah edin.”ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.