real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Nisan 2013

Akil adam Akıllı adam değil…..

BÜLENTBu yazıyı kaleme alan bendeniz bir zamanlar Türk Hava Kuvvetlerinde subaydım. Mehmetçikle haşır neşir güzel bir 5 yıl geçirdim.

O günler de kışla da Mehmetçiğe hakaret, küfür ve dayak sıradan bir olay sayılırdı.

Hani ‘Eti senin kemiği benim!’ günleriydi.

Hatta evlatlarını askere gönderen aileler ‘Oğlum komutanından hiç değilse bir tokat yemeden gelme ha’ diye uğurlarlardı.

Tabii ki Mehmetçik hakaret, küfür ve dayaktan hoşlanır mı? Kim hoşlanır ki? Bu tür komutanları doğal olarak sevmez ama kendisine insan gibi davrananları çok severdi.

Severdi de nereye kadar severdi?

İki senenin sonunda yani terhis olacağı gün, hain bildiği komutanı gelir ve tam alnının ortasından öperek ‘Güle güle evladım’ dediği zaman asker ‘ Aaah ulan Ahh biz bu Komutanı boşuna kötü bellemişiz, adam delikanlı imiş meğersem,’ diyerek ellerine sarılırdı.

Kendilerine iki sene boyunca insan gibi davranan komutan ise terhise az kala sert, kırıcı bir söz ettiyse eğer onun için de ‘Biz bu komutanı bu şerefsizi adam bellemiştik, namussuzun tekiymiş meğer’ diye düşünür ona göre soğuk davranırlardı.

Ben bu olayları yıllarca sosyo-psikolojik olarak araştırdım ve bir türlü çözemedim. Aklıma STOCKHOLM SENDROMU filan geldi ama emin olamadım.

Peki ben bu olayı şimdi size niye anlattım acaba?

Hani şu seçilen AKİL ADAMLAR var ya akil adamlar onlar için anlattım işte….

Yahu durun be azıcık durun! Daha dün biir, bugün iki. Adamlar daha göreve bile başlamadılar. Ama MEDYA DA ve İNTERNETTE haince sataşmalar başladı.
‘Vay şerefsizler vaay, ulan biz bunları nasıl da iyi tanımışız be. Bunlar namussuz ve hainlermiş meğersem!’ denmeye başlandı.

Şimdi Mehmetçik hikayesini neden anlattığımı anladınız herhalde…..

AKİL ADAM akıllı adam anlamına gelmiyor. Öğrenimleri de önemli değil. Onlar toplumun büyük kesimince sevilen, sayılan, itibar edilen kişilerdir.

Kırk yılın delikanlı ORHAN GENCEBAY’ı, DELİKANLI Tatar Ramazan Kadir İNANIR’ı, TÜRKAN ŞORAY’ı, SEZEN AKSU’su, Hülya KOÇYİĞİT’İ hemen hain ilan ettik. Zaten millet olarak HAİN ÜRETME DE dünya da üstümüze yoktur. Senin gibi düşünmeyen HAİN’dir.

Bu kişilerin ne iktidarın nimetine, himmetine ne de şan- şöhrete ihtiyaçları vardır.

Çünkü onlar da her şey fazlasıyla vardır.

SAVAŞIN İYİSİ BARIŞIN KÖTÜSÜ OLMAZ

Otuz sene savaştık ne onlar azaldı ne de Mehmetçik. Bu savaş neredeyse yüzyıl savaşlarına dönecekti vallahi.

Bu vatanın evlatlarını sağcı solcu diye birbirine kırdırmak için sabah solcuyu akşam sağcıyı aynı silahla vuranlar mı hain, barışa davet edenler mi hain?

KARARI SİZ VERİN ARTIK .

Not:

Neden dağdakiler o kadar zayiata rağmen sürekli arttılar. Neden?

Gönüllü olarak yarışırcasına kızı-erkeği neden dağa çıktı ve hala çıkıyor.

Geçmişte Güneydoğu da PKK ile mücadele ederken sap ile saman nasıl karıştırılıp masum sivillere neler yapıldı, kaç bin köy yakıldı – yıkıldı bilen var mı?

Diyarbakır cezaevi işkencelerini hiç duydunuz mu? İnsanlık böyle zulüm gördü mü acep hiç?

Ölülerin kulaklarını ve burunlarını kesmek ve (EX) ile (SEKS) yapmak insaniyet ve islamiyetle nasıl bağdaştırılmaktadır?

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.