real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Mart 2014

Akbaş’a birlik desteği

RRTuhafiyeciler Odası Ahmet Akbaş Esnaf Odaları Birlik Başkanlığına adaylığını açıklamasının ardından 5 esnaf odası birleşerek Akbaş’a destek verdiklerini açıkladılar

Esnaf Odası seçimlerinin ardından yapılacak olan Samsun Esnaf Odaları Birlik Başkanlığı için çalışmalara uzun zaman önce başlayan Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş, oda seçimini kazanmasının ardından Birlik Başkanlığına adaylığını açıklamıştı.

İl ve İlçelerde esnaf odalarını ziyaret ederek seçim çalışması yürüten Akbaş’a 5 oda başkanı destek vereceğini açıkladı. Marangozcular Odası Başkanı İbrahim Ülker, Hurdacılar Odası Başkanı Nazmi Kaçak, Pazarcılar Odası Muhammet Yazıcı Marangozcular Odasında basın açıklaması yaptılar. Açıklamada kendileri ile birlikte Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Uğur Tüfekçi ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Metin Sinecek’in de destek verdiği açıklayan İbrahim Ülker, “Bilindiği gibi önümüzdeki Mayıs ayında, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği seçimi yapılacaktır” dedi.

Ülker, “Samsun ilimizde faaliyet gösteren 71  meslek odasının çatısı  konumundaki

Birlik seçimi; esnaf ve sanatkarın içinde bulunduğu bu en zor şartların yaşandığı süreçte daha da önem kazanmıştır. Esnafın sorunlarının biriktiği böyle bir dönemde, en alt birim olan  meslek odaları sorunların çözümünde ve alternatif program üretmekte yetersiz kalmaktadır. Böyle bir tablo karşısında önümüzdeki dönem için fiili ticaretin içinde olan ve olayları bizzat üyelerle birlikte yaşayan bir yönetime şiddetle ihtiyaç vardır. Biz bunu öncelikle oda üyelerimize ve tüm esnaf sanatkar arkadaşlarımıza karşı bir Samsun sorumluluğu olarak addediyoruz” diye konuştu.

Ülker, “Birlik yönetimine talip olacak yöneticilerimizi çok ama çok zor bir süreç beklemekte; bu yüzden uzun mesaisini bu sorunlara adayacak işi-vizyonu ve diğer konumu müsait insanlarla ihtiyaç duyulmaktadır. Meslek odaları ile  mensuplarımız böyle bir tablo ile karşı karşıya kaldığı ortamda  biz; samsun meslek odalarından, Marangozcular Odası Başkanı İbrahim Ülker, Hurdacılar Odası Başkanı Nazmi Kaçak, Pazarcılar Odası Muhammet Yazıcı Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Uğur Tüfekçi ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Metin Sinecek, yaklaşık iki yıl öncesinden esnaf odaları birlik başkanlığına adaylığını açıklayarak kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan sayın Ahmet Akbaş’ın Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği başkanlığını destekleme, kendisine katkıda bulunmaya karar verdik. Kendisinin uzlaşmacı kişiliğinde, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine yeni bir ivme kazandıracağına inanıyoruz. Diğer meslek odalarımızla birliktelikler oluşturmak suretiyle daha azimli, çalışkan yönetimin göreve getirileceğine inancımız tamdır. Aynı kaderi paylaştığımız kardeş oda yöneticilerimizin de aynı duyarlılığı göstereceğine inanıyoruz” diye belirtti.

Akbaş’ın Birlik Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceğine inandıklarını dile getiren Hurdacılar Odası Başkanı Nazmi Kaçak ise, “Ahmet Akbaş’ın vefakar çalışmalarını görmekteyiz. İlçelerden gelen yoğun baskılar neticesinde Ahmet Akbaş’a destek verme kararı aldık ve bizim verdiğimiz desteğe önümüzdeki günlerde katılımlar olacak ve Akbaş’ın birlikte birliktelik sağlayacağına inanıyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır ve bu yarışta kişilerin değil esnafımızın kazanması için çalışacağız” şeklinde konuştu.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.