real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
21 Kasım 2013

AK Parti İlham Kaynağı…

tok_adayligini_acikliyor_h14729Gezilerini hız kesmeden sürdüren Erdoğan Tok, “Yerel Yönetimde çizdiğimiz vizyonumuzun mimarı AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan dır” dedi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, Fevzi Çakmak ve Yenidoğan Mahallelerini gezdi. Esnaf ve vatandaşlarla görüşen 2004-2009 İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan  Tok, AK Parti nin gönüllerin partisi olduğunu söyledi.

Tecrübe ve birikimlerimizle AK Parti nin neferi olarak halkın yönetime doğrudan katıldığı  belediyecilik anlayışının  ihdas edilmesi gerektiğini ifade eden Erdoğan Tok, “Belediye Başkanlığı ekip işidir. Tecrübe ve birikim gerektirir” dedi.

AK PARTİ İLHAM KAYNAĞI

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ın vizyonunu ve ilkelerini taşıyan bir belediyecilik anlayışının İlkadım da hakim kılınmasını gerektiğini kaydeden AK Parti İlkadım  Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, ” Hizmet önemli ama halkın  gönlünü kazanmak daha önemli ” ifadelerini kullanan Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı  çalışmalar ve ortaya koyduğu projelerle yerel yönetimlere getirdiği anlayışla adeta bir çığır  açmıştır. Bu yeni belediyecilik anlayışı, herkes için bir okul, bir ekol olmuştur. Özellikle AK  Belediyecilik anlayışıyla yoğrulan belediyeler için bir ışık ve bir ilham kaynağı olmuştur. Bu  nedenle AK Partili belediyeler her zaman ülkemizin ve partimizin yüz akı olmuştur. Türkiye yerel  yönetimlerde hizmetin, çalışmanın ne olduğunu  AK Parti ile görmüştür. İnsan merkezli, hizmet odaklı,  kaliteli, zamanında, etkin ve verimli hizmet sunma anlayışı AK Parti ile zirve yapmıştır.” dedi.

MİLLETE HİZMETİN İLK BASAMAĞI

Yerel yönetimlerin, millete hizmetin ilk basamağı olduğunu ifade eden Tok,  ” İşte bu nedenle siyaset yerelde başlar.  Kalkınma yerelde başlar.  Çünkü yerel yönetimler partinin hizmet anlayışının omurgası olduğu gibi halkla kurumsal olarak buluştuğu ilk noktadır. Milletin ne istediğini, ne  beklediğini, sıkıntılarını en iyi yerel yöneticiler bilir. Belediyecilik demek,  milletin derdiyle dertlenmek, acısını ve sevincini paylaşmak, her daim  vatandaşın sorunlarıyla hemhal olmak demektir. ” diye konuştu.

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.