real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Şubat 2014

.

ak partiAK Parti Çarşamba Belediye Meclis üyesi adaylarına büyük tepki.

CEMAATİN KASASI AK PARTİ’DEN ADAY
AKP Genel Merkezine giden isimler, ilçe halkı ve Parti camiasını ayağa kaldırırken, cemaatin finansını yöneten ishak Köksal isminin liste de yer bulması ‘Genel Merkez kandırılıyor mu’ dedirtti.
MÜTEVELLİ HEYETİNDE

AK Parti’nin Çarşamba ilçesinde yaşadığı sıkıntılar doruk noktasına ulaştı.

Belediye meclis üyelerinin isimleri AK Parti Genel Merkezine gönderilirken, belirlenen isimlere partililer ve Çarşamba ilçe halkından büyük tepki var. Samsun’da mobilyacılık yapan İshak köksal isminin kontenjandan kendine yer bulmasına tepki gösteren patililer, ‘İshak Köksal İlçe de Fethullah Gülen cemaatine ait Tanrıverdi yurdunun mütevelli heyetinde bulunmakta olup dernekler masasında kayıtlıdır ve finansını yönetmektedir.Sn, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın cemaate olan tavrı bilinirken, cemaatin Samsun ve Çarşamba daki en aktif isimlerinden birinin önemli kararlar alınacak bir yere getirilmesi partimize ihanet değilmidir? Hükümetin yıpratılması için bunca düzmece konularla özellikle Başbakanımızı yıpratmak isteyen zihniyete mi Belediye meclisini teslim edecekler’ diye konuştular.

GENEL MERKEZ FARKINDA MI?

Gösterilen ismin AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş’ın tavsiyesiyle listeye yazdırıldığı konuşulurken, Cemaatin adamını nasıl listeye koydurduğu soruları kamuoyunda yüksek sesle konuşulmaya başlandı.İshak köksal’ın daha önce yaptığı İl genel Meclisi üyeliğinden ne gördükki belediye meclisi üyeliğinden ne göreceğiz.

Öte yandan Ak Parti Çarşamba ilçe başkanlığına atanan ve eski yönetim kurulu üyeleri ve ilçe seçmeninin yoğun tepkileri sonucu istifa etmek zorunda kalan Anıl Seyfi Arslan’ın bu kez de Çarşamba Belediye Meclis üyeliğine yazılması yine tepkilere neden oldu.
Arslan’ın Çarşamba Belediyesinin yıllardır akaryakıt ihalelerini alan kişi olduğu, 10 günlük İlçe Başkanlığı sürecinde de Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğünün akaryakıt ihalesini kapmakta büyük bir başarı örneği gösterdiği, Belediye Meclisi Üyesi olması halinde ise daha hangi ihaleleri alacağı merak edlmektedir.

İL BAŞKANI NE YAPMAK İSTİYOR

11 Yıldır ilçe de yüzde 55’in üzerinde oy alan AKP Partisinin içinden bir isim yerine Eski CHP’li alemci Anıl Seyfi Arslan’ın, önce İlçe Başkanı sonrasında Meclis üyesi adayı yapılması, göz göre göre yapılan bu hataların Ak Parti içine sızmış Cemaatçi yapının hamleleri olarak değerlendiriliyor. Arslan’ın arkasında AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş olduğu belirtilirken, Köktaş’ın ne yapmak istediğini kimse bilmiyor.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.