real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Haziran 2013

AK Parti Binası çembere alındı…

AK-PARTİ-LOGO2İstanbul Gezi Parkı’ndaki direnişe destek vermek amacıyla yapılan protestolar devam ederken, Samsun’da bu akşam AK Parti Atakum ilçe binasında yoğun güvenlik önlemleri alındı

PROTESTOLAR SÜRÜYOR

Taksim’de devam eden Gezi Parkı’ndaki direniş kıvılcımı Samsun’a da sıçradı. Son 3 gündür gün boyunca farklı gruplar farklı saatlerde eylem yapıyor. Atakum ilçesinde bu akşam eylemlerin devam edeceği bildirilirken, özellikle AK Parti Atakum ilçe binasında alınan yoğun güvenlik önlemleri dikkat çekiyor. Yüzlerce polis ilçe binasının çevresinde güvenlik önlemi alırken, göstericilerin Anfi Tiyatro önünde toplanarak demokratik haklarını ortaya koyacakları bildirildi.

PROVOKASYONA DİKKAT

Samsun Özel Haber’e konuşan bir emniyet yetkilisi eylemler de provokasyon olabildiğine dikkat çekerek, ‘Bazı art niyetli kişiler süreçte halk ile polisi karşı karşıya getirmek için çalışıyor. Hem eylemcilerin hem de polis teşkilatımızın dikkatli davranması gerekiyor. Eylemi yapan da, güvenliği sağlayan da Türk insanı. Dikkatli olunmalı’ diyerek uyarılar da bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.