real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Mart 2014

‘AİLEYE ÖNEM VERİYORUZ’

canik haber (7) (3)Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Gençlerimiz ve kadınlarımız için yaptığımız yatırımlarla geleceğimizi sağlam temeller üzerine oturtuyoruz” dedi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, belediye tarafından yapılan Karşıyaka Mahallesi Kurs Merkezi’nde bayanlarla biraraya geldi. Eşi Nimet Genç, Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyelerinin de katıldığı kahvaltıda bayanlarla sohbet eden Başkan Genç, kadınlar için ilçenin bir çok noktasında eğitim ve kültür merkezleri yaptıkları söyledi. Genç, “Ailelerimizin temeli kadınlarımızdır. Dolayısıyla biz geleceğe yatırım yapıyoruz” dedi.

‘AİLEYE ÖNEM VERİYORUZ’

Kadınların tam destek verdiği Başkan Genç, “Biz Canik Belediyesi olarak aileye çok önem veriyoruz. İlçemizin farklı noktalarında kurduğumuz aile okulları ile anne-baba eğitimleri ile gençlerimize evlilik öncesi eğitimler veriyoruz. Böylece ailelerimizi sağlam temel üzerine oturtuyoruz. Dolayısıyla geleceğimizin temelini sağlam atıyoruz. Ayrıca kurduğumuz 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi ile kurs vermezlerimizde kadınlarımız gördükleri kurslarla hem kendilerini geliştiriyor hem de aile bütçelerine katkıda bulunuyorlar” diye konuştu.

HER MAHALLEYE HANIMLAR LOKALİ

Kadınların çok önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Genç, “Ayrıca çocuklarımız için anaokulları, eğitim yuvaları, etüt merkezleri, gençlerimiz için Gençlik Merkezi, Bilgi Evleri yaptık. İnşallah önümüzdeki dönem de hiç ara vermeden bir çok mahallemizde kadınlarımız için Hanımlar Lokali yapacağız. Biz kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Sizlere ne kadar iyi imkanlar sunarsak geleceğimiz de o kadar sağlam olur. Bunun bilincinde olarak bundan sonra da kadınlarımıza yönelik özel çalışmalarımızı devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

KADINLARDAN GENÇ’E TEŞEKKÜR

Kendileri için yaptığı hizmetler için Başkan Genç’e teşekkür eden kadınlar da, “Biz Canik’te daha önce gidecek, sosyal aktivite veya faaliyet yapacak bir mekan bulamazdık. Özellikle böyle kurslar göreceğimiz bir yer yoktu. Şimdi Canik’te ne ararsak var. Ne zaman yanınıza gelsek, ne zaman bir istekte bulunsak bizi hiç geri çevirmediniz. Bizler için ve ilçemize yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Biz Canik’te hizmetin kesintiye uğramamasını istiyoruz ve desteğimiz sizinle” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.