real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Aralık 2013

Afad Önemli Bir Kurum…

1Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü ziyaret ederek İl Müdürü Erkan Koparman ile makamında görüştü. Kurum personelini de ziyaret eden Taşçı, faaliyetler hakkında bilgi aldı.

AFAD ÖNEMLİ BİR KURUM

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nün çok önemli bir kurum olduğunu ifade eden Taşçı, “Zor günlerimizde, zor anlarımızda her zaman müdahaleye hazır bir ekibin olduğunu bilmek gerçekten çok önemli. Ülkelerin ve şehirlerin felaketler anında ortaya koyduğu refleks, o ülke ve şehrin gelişmişliğini ve kalitesini göstermektedir. Samsun’da AFAD başarılı çalışmaları ve her zaman göreve hazır duruşuyla bizlere güven vermektedir. Böylesine hayati görevleri olan bir kuruma herkes destek vermelidir. Gönüllülük esasına uygun görevler varsa katılınmalıdır” diye konuştu.

ATAKUM İÇİN ORTAK AKIL

Atakum’un içinde birçok resmi kurum ve kuruluş olduğunu belirten İshak Taşçı, “Her biri birbirinden kıymetli görevler yapan bu kurumlar, ilçemiz için büyük bir şanstır. Her biri bir birikim ve tecrübedir. Bu tecrübe ve birikimden faydalanmak, Atakum için çok önemlidir. Ortak akıl ilçemizin geleceği için çok önemlidir. Bizler talip olduğumuz görevin ne kadar büyük bir sorumluluk gerektirdiğini iyi biliyoruz. Ortaya koyduğumuz vizyon ve projelerle beraber Atakum’u ülkemizin en önemli kentlerinden biri haline getireceğiz. Bunu birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.