real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Mayıs 2013

Atakum’da seçim senaryoları…

MHPKÜCÜKMHP ATAKUM DA SEÇİM YARIŞI KIZIŞIYOR

MHP yerel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanırken, özellikle Atakum ilçesinde bir çok aday adayının siyasi kulisler de ismi geçmeye başladı.

KİMLERİN ADI GEÇİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi yerel seçimler öncesi Atakum’da aday adayı bolluğu yaşıyor. Yapılaşmanın en yoğun yaşandığı ilçe olan ve Samsun’un yakın gelecekte yeni merkezi olması açısından Atakum ilçesine ayrı bir önem veren MHP’nin aday adayı listesi de bir hayli kabarık.
MHP’nin aday adayları arasında MHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Cemalettin Kola, MHP eski Milletvekili adayı, Ayvacık eski Belediye Başkanı Erkan Avcı, eski Ülkü Ocakları İl Başkanı Hasan Danayiyen, eski Atakum Belde Başkan Yardımcısı Ersu Malkoç, MHP Atakum İlçe Yöneticisi Şakir Kabakçıoğlu, Bafra eski Belediye Başkanı Hasan Arslan, Türk Eğitim Sen Samsun Şubesi eski Teşkilatlanma sekreteri Edebiyat Öğretmeni Hüseyin Kaymakçı, MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun’un isimleri geçiyor.

İL BAŞKANI KİMDEN YANA?

Şu anda Cemalettin Kola’dan yana taraf olduğu iddia edilen Kılıç’ın eski Kadın Kollarından iki Başkanı ayrı ayrı makamına çağırarak seçim çalışmalarında Kola’ya destek istediği söyleniyor.

ŞANSI EN AZ OLAN?

Ortağının AK Parti de yöneticilik yaptığı bilinen MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun şansı en az olan isim olarak geçiyor. İsmi son günlerde başlatılan soruşturmalarla anılan ve olumsuz haberlerin medya da yer aldığı Uzun’un MHP tabanında çok ciddi rahatsızlık yarattığı ifade ediliyor.

ERSU MALKOÇ’TA İLGİ GÖRÜYOR

Parti tabanının sevilen isimlerinden Ersu Malkoç’da adaylık için ismi ön plana çıkanlardan. partiye bağlılığı ile tanınan Malkoç’u destekleyenler arasında parti yönetiminde söz sahibi olan kişilerin de bulunduğu ve önümüzdeki günler de Malkoç’tan yana tavır alacakları söyleniyor.

SEZGİN GÜMÜŞ ADAY OLURSA?

Adı Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için geçen İşadamı Sezgin Gümüş teşkilat üyeleri tarafından ismi gündeme getirilen bir diğer isim. Genel Merkez deki ağırlığı bilinen Gümüş’ün Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı şansı yüksek gibi gözükse de Atakum’dan aday olabileceği de konuşulmaya başlandı. Parti Genel merkezindeki üst düzey yöneticilerle yakınlığı bilinen Gümüş’ün Atakum’u düşünmesi halinde diğer adayların şansının düşük olabileceği ifade ediliyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Atakum’da seçim senaryoları…” için 3 Yorum

  1. Ferhat Soy dedi ki:

    Hiç değişmeyecekmisin kardeşim sen? Hep aynı boş işler? Kendin yazıyorsun, kendin oynuyorsun.

  2. Farukcan dedi ki:

    Bu söylenilen isimlerin içinde tek ilgimi çekebilen Sayın Erkan AVCI’dır. Keza MHP il ve ilçe meclisi olayı kişiselleştirmeden adım atarda Erkan AVCIyı aday gösterirse CHP tabanındanda oy toplanabileceğini düşünüyorum…Unutmayın Atakumun %60 ı CHPdir… Çünkü Erkan AVCI Halka yakınlığıyla tanınan ve bilenen saygın kişilikte bir eğitici, öğretici ve politikacıdır.

  3. alparslan koru dedi ki:

    akp ve chp den oy alarak bu seçim kazanılacaksa burada ismi hiç gündeme gelmeyen birsi var eğer aday olursa bu seçimin en etkili ismi o olur bizim sayın hocamız Recai hocadır.

.