real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Kasım 2013

Aday adaylığını açıkladı…

TBMM Müşavirliğinden istifa eden İlkadım Belediyesi eski Başkanı Erdoğan Tok, Mart ayında yapılacak yerel seçimler nedeniyle İlkadım Belediyesi için aday adaylığı başvurusunu yaptı.
23952_1AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı binası önünde aday adaylığı ile ilgili açıklama yapan Tok, 2004-2009 yılları arasında beş yıl boyunca İlkadım Belediye Başkanlığı görevini yaptığını hatırlattı.
İlkadım’a olan hizmet sevdasının aynı heyecanla devam ettiğini kaydeden Erdoğan Tok, “Belediye Başkanlığı görevimizin ardından Samsun’a ve İlkadım’a hizmet etme sevdamız hiç eksilmedi. Geçen süre içerisinde kentimize olan aşkımız içimizde korlanarak alevlendi. Şehrimizin ve halkımızın hizmetkarı olarak TBMM Müşavirliğine atandığım günden bugüne hiçbir zaman boş durmadım. Ankara’da ve Samsun’da yaşadığımız kente olan vefa borcumuzu nasıl ödeyebiliriz düşüncesiyle çalıştık. Yerel yönetim tecrübemizi ve  Ankara’da TBMM Müşavirliğimiz döneminde edindiğimiz birikimlerimizi bu tarihi ilçeye hizmet için kullanıp, tarihi ve kültürel mirasını gelecek nesiller için koruyarak,samsunkenthaber  İlkadım’ı Türkiye’nin modern, yaşanabilir, saygın ve seçkin kentleri sıralamasında adına yakışır bir noktaya taşımak yegane gayemiz olacaktır. Bu nedenye önümüzdeki yerelm seçimlerde, ilçemizin sorunlarına hakim, vatandaşın gönlüne hitap edecek, onunla aynı dili konuşacak, çözüme odaklı ekip ve samsunkenthaber güçlü bir kadro ile çalışacak yeni bir belediye yönetimini İlkadım’ımız için acil bir ihtiyaçtır. Çünkü İlkadım ilçemizin hizmet noktasında 5 yıllık bir kaybı, acil çözüm bekleyen sorunları bulunmaktadır.  Bu çerçevede ilçemizin temel sorunlarını çözmek, projeler üretirken insanı merkeze alan, yerel yönetimler alanında bir ekol ve okul olma özelliği ile öne çıkan AK Parti Belediyecilik anlayışı ile mümkündür” dedi.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.