real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Ocak 2014

ABD’de Kan Donduran Olay…

kuşABD’nin Arkansas eyaletinin Beebe kasabasında garip bir olay yaşandı.
Bu tüyler ürpertici olay dördüncü kez aynı yerde ve aynı tarihte gerçekleşiyor
ABD’nin Arkansas eyaletinde bulunan Beebe bölgesinde yılbaşı günü tam geceyarısında 18 milyon karatavuk cinsi kuş gökten düşerek öldü.
Bölge sakinlerinden bir tanesi olay anını, “İlk kuşun düştüğünü 23.57 civarında duyduk. Sonra bir tane daha ve bir tane daha düştü. İlerleyen birkaç dakikada hiçbir şey olmadı.
Geceyarısı olduğunda ise gökten adeta yağmur gibi düşüyorlardı. Kısa süre sonra toprağı göremez olduk” sözleriyle anlatıyor.
Meteoroloji uzmanı Jeff Baskin ise olaydan önce ülke genelinden büyük grupların kısa süre önce Beebe’ye doğru geldiğini fark ettiklerini daha sonra ise ölümlerin gerçekleştiğini söylüyor.
Ornitolog Mitch Brenner’a göre ise kırmızı kanatlı karatavuklar bu ölüm nedeniyle soyunun tükenmesi tehlikesiyle karşı karşıya.
Brenner, ülke çapında 500 adetten az karatavuk kaldığını düşünüyor ve bunun türün devam devamı için yeterli olmadığı görüşünde.
Geçmiş senelerde Karatavuk ölümleri havai fişeklerin yarattığı korkuya bağlanmıştı fakat uzmanlar bu görüşten uzaklaşmış görünüyor.
Bilimadamları ve yetkililer olası sebepleri araştırırken Karatavuk hala bize gizem olarak gerçekliğini korumakta.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.