real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Nisan 2013

Taraftarın Öztürk sevgisi bir başka…..

SOYKAN KÜCÜKSamsunspor’un en büyük taraftar Grubu olan Şirinler Grubunun Başkanı Mehmet Soykan, Galip Öztürk’ün tutuklu olmasına bir anlam veremediklerini belirterek, ‘Biz her zaman kendisini sevdik ve seveceğiz. İçeriden alnının akıyla çıkacağına yürekten inanıyoruz’ dedi.

ŞİRİNLERDEN ÖZTÜRK’e DESTEK

Özellikle Samsunspor’un iç saha maçlarında açtıkları pankart ve tezahüratlarla Galip Öztürk’e olan destek ve sevgisini esirgemeyen Şirinler Taraftar Grubunun Başkanı Mehmet Soykan Samsun Özel Haber’e açıklamalarda bulundu. Öztürk’ün sadece Samsun için değil Türkiye içinde önemli bir isim olduğunu ifade eden Soykan, ‘O memleketin 4 bir yanına her alanda hizmet eden, hizmetlerinin yanında tüm hayırseverliğiyle herkesin hayranlığını ve saygısını kazanmış örnek bir işadamıdır. Özellikle Samsunspor’umuzun her zaman yanında olmuş, kulübün en kötü gününde dahi yardımını ve desteğini hiç bir zaman esirgememiştir. Samsunspor’a gönül veren ve maçlarda yanlız bırakmayan taraftarımızın Galip Öztürk sevgisi bir başkadır’ dedi.

‘ANLAMSIZ BULUYORUZ’

Soykan, ‘Özü ile sözü ile her alanda her ortam da Samsun’lu ve Samsunspor’lu olduğu vurgulayan böyle Samsunspor ve Samsun sevdalısı bir işi adamının varsayımlar üzerine kurulu sebeblerden dolayı tutuklu kalmasını anlamsız buluyoruz. Samsun’da ve Türkiye’nin birçok iline okullar yurtlar yapıp işşiz olan gençlere istihdam sağlayan, Türkiye ye birçok yatırım yapan örnek kişilerin dışarda olup hizmetlerine devam etmesi gerekir diye düşünüyoruz. Şirinler ailesi olarak adaletin tecelli edeceğine ve Öztürk’ün dışarıda hizmetlerine devam edeceğine yürekten inanıyoruz’ şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.