real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Nisan 2013

İmza Kampanyaları yapılmıştı…..

galipSuç örgütü kurduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan iş adamı Galip Öztürk’ün davasında kararın Cuma günü görülecek dava da verilmesi bekleniyor.

Galip Öztürk ün de aralarında bulunduğu 70 sanığın yargılandığı “suç örgütü” davasında duruşma savcısı , esas hakkındaki mütalaasını açıklamış ve Öztürk ün 26 yıldan 75 yıla kadar hapisle cezalandırılmasını talep etmişti.

Öztürk , mütalaanın ardından davanın görüldüğü İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi ne tahliye talebinde bulunmuş ve
İki sayfalık dilekçesin de Öztürk , hakimlere “Oturduğunuz Peygamber postunun hakkıyla durumumu bir kez daha düşünmenizi istiyorum” diyerek, 12 aydır dayanaksız suçlamalarla tutuklu yargılandığını belirtmişti..

İMZA KAMPANYALARI YAPILMIŞTI

Çarşamba, Ayvacık, Terme, Salıpazarı ve Tekkeköy Ziraat Odaları ve mahalle, köy muhtarları ve sivil toplum kuruluşları tarafından tutuksuz yargılanması için yaklaşık bir ay önce Samsun ve ilçelerinde 7 günde 100 bin adet toplanan imzalar AK Parti Genel Merkezi’ne teslim edilmişti.

Bu güne kadar yaptığı yatırımlarla binlerce kişiye iş kapısı açan, hizmete açtığı okul ve öğrencilere verdiği burslarla eğitime de önemli hizmetleri olan Galip Öztürk’e sosyal paylaşım sitelerin de özellikle hemşehrilerinden destek mesajları yağıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.